Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 125 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Diana met hert
Startprijs 125 EUR

Bronzen sculptuur voorstellend Diana staand bij een hert, zeer fijn gedecoreerd. geheel staand op zwart marmeren sokkel 21e eeuw. 29x20x15cm. Cond.: U

Bronzen beeld, Japanse keizer
Startprijs 850 EUR

Bronzen beeld van een Japanse keizer met staf in de hand ca. 1920. Beeld is ongesigneerd. geheel staand op een gekleurd marmeren sokkel 36cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Groen brons gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 320 EUR

Twee brons gepatineerde beeldjes van een Aziatisch meisje en jongentje. gesigneerd Geo Maxim ca. 1910. geheel staand op een rose geaderd marmeren sokkel. Tevens als boekensteunen te gebruiken. Composi...

Bronzen beeld, zittend jongetje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongentje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 360 EUR

Brons gepatineerd ongesigneerd beeld, Frans ca. 1900. Voorstellend een nar met hoed op wat tevens een kaarsenhouder is. Geheel gemaakt van compositie 29cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 750 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd Japans ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. C...

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 550 EUR

Bronzen beeld, gesigneerd Antoine Bofill (1894-1939) 53. Voorstellend jongentje met hoed in de handen om een sigaret aan te steken. Met bronzen garantie gietersstempel 28,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 750 EUR

Ongesigneerd bronzen beeld ca. 1900. Voorstellend een edelman met handschoenen aan staand op een houten sokkel 44cm. Cond.: G

Igbo masker, Nigeria
Resultaat: 100 EUR

Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.

Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startprijs 150 EUR

2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia. De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo) De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de huwl...

Masker, Afrikaans
Startprijs 50 EUR

Mooi zwart Pende masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ongeveer 30/40 jaar oud.

Schild, Songye
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditioneel masker schild van de Songye uit Congo. Het schild is 45 cm hoog en 40-50 jaar oud.

Beeld Togo/Teke
Startprijs 50 EUR

Mooi Tsogo beeld uit Gabon. Het beeld is 53 cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.

Fangbeeld
Startprijs 50 EUR

Oud voorouder Fang beeld uit Kameroen. Het beeld is cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.