Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U

2 Kruithoorns
Startprijs 175 EUR

Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.

Juliana bijbel
Startprijs 175 EUR

Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R

Tinnen schaal
Startprijs 160 EUR

Jugendstil hengselschaal,z.g.n. kaiserzinn,met glasschaal waarin een ster.21x21 cm.

2 Tinnen kandelaars
Startprijs 160 EUR

2 Tinnen barok kandelaars 18e-19e eeuw (Duitsland) 24x13,5cm. Cond.: U

Bronzen lamp
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Startprijs 150 EUR

Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U

Kop
Resultaat: 150 EUR

Oude opgezette wilde zwijn kop in goede staat 52x50x35cm. Cond.: G

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

Bronzen wandlamp
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U

Koperen avondmaal
Startprijs 125 EUR

Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U

Opgezette reekop
Startprijs 125 EUR

Oude opgezette reekop in goede staat 47x26x40cm. Cond.: G

Grote paardenlamp
Startprijs 125 EUR

Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U

Scheepskompas + Patrijzenpoort
Resultaat: 120 EUR

Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...

Messing wandkaarsenhouder
Startprijs 120 EUR

Massief messing wandkaarsenhouder ca. 1880 met gasaansluiting. Zeer fijn gietwerk 20x40x26cm.

Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

2 Windlichten
Startprijs 120 EUR

2 Rond glazen windlichten silverplated met dikke handgemaakte kaarsen. geheel staand op 3 bolpootjes 21e eeuw. 34,5xø18cm. en 33,5xø18cm. Cond.: G

Bronzen inktstel 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Bronzen inktstel 20e eeuw met ornamenten 22,5x12x13cm. Cond.: G

Silverplated trompet
Startprijs 110 EUR

Silverplated trompet van de firma van Engelen Lier in koffer 20e eeuw 52x16x11,5cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 120 EUR

2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G

Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 90 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

2 Grote lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G