Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.
Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R
2 Tinnen barok kandelaars 18e-19e eeuw (Duitsland) 24x13,5cm. Cond.: U
Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U
Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Massief messing wandkaarsenhouder ca. 1880 met gasaansluiting. Zeer fijn gietwerk 20x40x26cm.
Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G
2 Rond glazen windlichten silverplated met dikke handgemaakte kaarsen. geheel staand op 3 bolpootjes 21e eeuw. 34,5xø18cm. en 33,5xø18cm. Cond.: G
Bronzen inktstel 20e eeuw met ornamenten 22,5x12x13cm. Cond.: G
Silverplated trompet van de firma van Engelen Lier in koffer 20e eeuw 52x16x11,5cm. Cond.: G
2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G