Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen bord, Gouda
Resultaat: 20 EUR

Platelen herinneringsbord 1813-1913. Gemaakt door plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Handbeschilderd met Nederlands wapen en de appeltjes van oranje. Bord is geheel gaaf ø25,5cm.

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 45 EUR

Plateel vaasje gemerkt Regina Gouda Holland 15xø7cm. Cond.: G

Rozensteker op sokkel
Startprijs 75 EUR

Aardewerken rozensteker met 2 oren op console. Engels ca. 1920-1930. geheel gezwart en met bloemen beschilderd 34,5x37,5x19,5cm. Cond.: G

Platelen pijpvaas
Startprijs 50 EUR

Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G

Gouds platelen kan
Resultaat: 40 EUR

Gouds platelen kan met oor, decor Ijssel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda 1e helft 20e eeuw 17x13x11cm. Cond.: G

Frans bord 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Frans bord 18e-19e eeuw gemerkt Verso A/M. Slecht gerestaureerd 4,5xø31cm. Cond.: M

6 Chinees blauwe bordjes
Startprijs 140 EUR

6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.

Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Chinese kom, Oceanische bodemvondst, waarschijnlijk V.O.C. 17e eeuw met beschadiging 7xø13cm. Cond.: G

Chinese vaas 1900
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G

5 Diverse bordjes
Resultaat: 75 EUR

5 Blauwe Chinese borden 18e eeuw. 3 Borden gedecoreerd met met bloemen op vaas staand op tafel. Borden hebben lichte randschade en haarscheurtjes ø23,5cm. 2 Borden gedecoreerd met bloemenrand met guir...

Grote Chinese schotel
Startprijs 75 EUR

Grote Chinese schotel 19e-20e eeuw. beschadigd 6xø38cm. Cond.: R

Chinees aardewerken vaas
Resultaat: 130 EUR

Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

2 Chinese gemberpotten zonder deksel 20e eeuw. 16xø17cm. en 12,5xø13,5cm. Cond.: G

Celadon Chinese vaas
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G

Kapitaal bord
Resultaat: 250 EUR

Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinese dekselvaas 20e eeuw 44xø26cm. Cond.: U

Man en vrouw (walrustand)
Resultaat: 200 EUR

Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend oude man met een zak in de hand. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een man met een banjo in de arm. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G

Frans koffieservies
Resultaat: 500 EUR

12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R

4 Delen ivoor en/of been
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G

2 Flacons
Resultaat: 130 EUR

Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G

Delftsblauwe kan
Startprijs 50 EUR

Delfts Blauw schenkkan "De Porseleyne Fles" Holland ca. 1920 20,5xø15cm. Cond.: G

2 Delen been
Resultaat: 25 EUR

Twee delen been. 1x Beenderen beeldje compleet uitgesneden met een boedha 22cm. (kuif beschadigd). 1x Beenderen dekseldoosje staand op drie pootjes, deksel met scheurtje 6xø9,5cm. Beide 20e eeuw.