Plateel vaasje gemerkt Regina Gouda Holland 15xø7cm. Cond.: G
Aardewerken rozensteker met 2 oren op console. Engels ca. 1920-1930. geheel gezwart en met bloemen beschilderd 34,5x37,5x19,5cm. Cond.: G
Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G
Gouds platelen kan met oor, decor Ijssel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda 1e helft 20e eeuw 17x13x11cm. Cond.: G
Frans bord 18e-19e eeuw gemerkt Verso A/M. Slecht gerestaureerd 4,5xø31cm. Cond.: M
6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.
Chinese kom, Oceanische bodemvondst, waarschijnlijk V.O.C. 17e eeuw met beschadiging 7xø13cm. Cond.: G
Grote Chinese schotel 19e-20e eeuw. beschadigd 6xø38cm. Cond.: R
2 Chinese gemberpotten zonder deksel 20e eeuw. 16xø17cm. en 12,5xø13,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend oude man met een zak in de hand. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een man met een banjo in de arm. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
Twee delen been. 1x Beenderen beeldje compleet uitgesneden met een boedha 22cm. (kuif beschadigd). 1x Beenderen dekseldoosje staand op drie pootjes, deksel met scheurtje 6xø9,5cm. Beide 20e eeuw.