06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

M. de Jongere 1015
M. de Jongere
Startprijs 2.000 EUR
Frederik Jacobus du Chattel, zomer 1016
Frederik Jacobus du Chattel, zomer

2.000 EUR

Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier 1017
Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier
Startprijs 20 EUR
Evert Moll 1018
Evert Moll
Startprijs 3.250 EUR
Bloemen stilleven 1019
Bloemen stilleven
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Bogman Jr. 1020
Schilderij, Bogman Jr.

350 EUR

Cornelis Koppenol 1021
Cornelis Koppenol

900 EUR

Stal interieur met koe 1022
Stal interieur met koe
Startprijs 180 EUR
Stal interieur met koe 1023
Stal interieur met koe
Startprijs 180 EUR
Ongesigneerd, bosgezicht 1024
Ongesigneerd, bosgezicht
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Russische school 1025
Schilderij, Russische school

160 EUR

Piet Flint, landschap 1026
Piet Flint, landschap

100 EUR

Piet Flint, bosgezicht 1027
Piet Flint, bosgezicht

50 EUR

Anthon Heyboer 1028
Anthon Heyboer

900 EUR

Carel Jacobus Behr 1029
Carel Jacobus Behr
Startprijs 2.500 EUR
6 Italiaanse architectonische steendrukken 1030
6 Italiaanse architectonische steendrukken

20 EUR

Schilderij 1031
Schilderij
Startprijs 30 EUR
Kenneth MacKenzie, boerenerf 1032
Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR
25 Erotische prenten 1033
25 Erotische prenten

300 EUR

D. Schnell 19e eeuw, dame op canape 1034
D. Schnell 19e eeuw, dame op canape

120 EUR

Cor Noltee 1035
Cor Noltee

1.100 EUR

Schilderij, meisje 1036
Schilderij, meisje
Startprijs 300 EUR
Schilderij 1037
Schilderij
Startprijs 40 EUR
H. Bogman Jr. 1038
H. Bogman Jr.

300 EUR