06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Cornelis de Bruin 1449
Cornelis de Bruin

273 EUR

James Webb 1450
James Webb

40 EUR

Van der Bilt 1451
Van der Bilt

40 EUR

Schilderij, T. Winston 1452
Schilderij, T. Winston
Startprijs 25 EUR
J. Schipper 1453
J. Schipper
Startprijs 80 EUR
Gesigneerd Ant. Beek 1454
Gesigneerd Ant. Beek
Startprijs 125 EUR
H. Faber 1919 1455
H. Faber 1919
Startprijs 60 EUR
Stefani,  Veere 1456
Stefani, Veere
Startprijs 200 EUR
Tara, vrouwelijk naakt 1457
Tara, vrouwelijk naakt
Startprijs 10 EUR
C. Brandenburg, ets 1458
C. Brandenburg, ets

15 EUR

Malie Baehr 1459
Malie Baehr
Startprijs 125 EUR
Hoe Jager 1460
Hoe Jager
Startprijs 125 EUR
Frances 1461
Frances

50 EUR

Diggelen 1462
Diggelen
Startprijs 250 EUR
Vossenjacht 1463
Vossenjacht
Startprijs 300 EUR
Landkaart Gelderland 1464
Landkaart Gelderland
Startprijs 30 EUR
Pendant H. Koolen 1465
Pendant H. Koolen
Startprijs 40 EUR
2 Prenten 1466
2 Prenten

70 EUR

H. v. Dongen 1467
H. v. Dongen

60 EUR

L. Hasen 1468
L. Hasen
Startprijs 100 EUR
J. Balance 1469
J. Balance
Startprijs 100 EUR
De Booy, Rotterdam 1470
De Booy, Rotterdam
Startprijs 100 EUR
Naar Vertin 1471
Naar Vertin

75 EUR

Stilleven 1472
Stilleven
Startprijs 75 EUR