Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kinderbeker
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooie gegraveerd 20e eeuw 800/000 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje. Mooi gegraveerd met schildje 835/000 28gr. 4,5x3,5x3cm. Cond.: U

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel met zilveren sloten

Hollands kristallen theebus
Startprijs 295 EUR

Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 550 EUR

Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 775 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 275 EUR

Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U

Amerikaanse sterling beker
Resultaat: 45 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Resultaat: 80 EUR

Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U

3 Zilveren dobbelstenen
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren dobbelsteentjes. Gewicht samen 31gr.

Dekselcoupe, zilv. voet
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 70 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G

Ajour gezaagde broodmand
Startprijs 950 EUR

Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...

3 Zilveren schalen
Startprijs 100 EUR

3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Startprijs 575 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U