Groot albasten beeld ca. 1900 van een vrouw bij een boomstam. Vermoedelijk Frans of Duits (beschadiging) Cond.: R
Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.
Aardewerk beeld begin 20e eeuw. brons gepatineerd vermoedelijk Duitsland. Gesigneerd E.J.M. minimale beschadiging aan de voet 50x18x24cm. Cond.: G
Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Aardewerken buste gesigneerd G. van Vaerenbergh Nr 1064-2. Getiteld "O Sole Mio". Beschadigd 52x3x24cm. Cond.: R
Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G
Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G
Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U
Grote terracotta herdershond gesigneerd Thomas Francois Cartier (1870 - 1943 Frankrijk). Brons gepatineerd 44x37x19cm. Cond.: U
Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G
Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G
Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U
Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U
Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een vrouw met poolster in de handen en twee beren aan haar zijde 21e eeuw. Mooi gepatineerd geheel staand op zwart marmeren sokkel 41,5x34x16,5cm. Cond.: G
Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Natuurstenen sculptuur Auri Pikiravi 1996 Afrika, "naakt", 51x24x17cm. Cond.: U