Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot albasten beeld
Startprijs 850 EUR

Groot albasten beeld ca. 1900 van een vrouw bij een boomstam. Vermoedelijk Frans of Duits (beschadiging) Cond.: R

Afrikaans houten beeld
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.

Aardewerk beeld
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk beeld begin 20e eeuw. brons gepatineerd vermoedelijk Duitsland. Gesigneerd E.J.M. minimale beschadiging aan de voet 50x18x24cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startprijs 200 EUR

Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G

Houten beeld, 2 tijgers
Startprijs 35 EUR

Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G

Aardewerken buste
Startprijs 200 EUR

Aardewerken buste gesigneerd G. van Vaerenbergh Nr 1064-2. Getiteld "O Sole Mio". Beschadigd 52x3x24cm. Cond.: R

Beeldje, 5 figuren
Resultaat: 20 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G

Bronzen adelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Startprijs 30 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Grote terracotta herdershond
Startprijs 300 EUR

Grote terracotta herdershond gesigneerd Thomas Francois Cartier (1870 - 1943 Frankrijk). Brons gepatineerd 44x37x19cm. Cond.: U

Beeld van een vrouw
Resultaat: 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U

Religieus paneel
Startprijs 70 EUR

Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G

Bronzen Beer
Resultaat: 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Oud albasten beeld
Startprijs 750 EUR

Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U

Zinken beeld, vrouw
Startprijs 350 EUR

Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met beren
Startprijs 160 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een vrouw met poolster in de handen en twee beren aan haar zijde 21e eeuw. Mooi gepatineerd geheel staand op zwart marmeren sokkel 41,5x34x16,5cm. Cond.: G

Marmeren beeld Christus
Resultaat: 60 EUR

Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Sculptuur Zimbawe
Startprijs 75 EUR

Natuurstenen sculptuur Auri Pikiravi 1996 Afrika, "naakt", 51x24x17cm. Cond.: U

Fang masker, rood
Startprijs 45 EUR

Traditioneel 40/50 jaar oud Fang masker, rood