Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse empire pendule, 1820 3520
Antieke Franse empire pendule, 1820
Startprijs 875 EUR
Franse glaspendule, 1860 3595
Franse glaspendule, 1860
Startprijs 950 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1870 3589
Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 1.200 EUR
3-Delig boulle klokkenstel 3505
3-Delig boulle klokkenstel
Startprijs 1.250 EUR
Franse empire pendule, 1800 3604
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3586
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.350 EUR
Franse Charles Dix pendule, 1840 3568
Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 1.400 EUR
Antieke Franse Louis Seize pendule 3581
Antieke Franse Louis Seize pendule
Startprijs 1.400 EUR
Antieke Weense reiswekker, 1830 3504
Antieke Weense reiswekker, 1830
Startprijs 1.500 EUR
Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm. 3531
Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Duitse staande klok + polyphon speelwerk 3611
Duitse staande klok + polyphon speelwerk
Startprijs 3.000 EUR
Franse olifantenpendule 3502
Franse olifantenpendule
Startprijs 4.000 EUR
Amsterdamse staande klok, H 275 cm. 3503
Amsterdamse staande klok, H 275 cm.
Startprijs 6.000 EUR
Verkocht
Friese stoelklok (Schippertje) 3566
Friese stoelklok (Schippertje)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Engelse tafelklok, 1900 3576
Antieke Engelse tafelklok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gustav Becker regulateur, 1890 3597
Gustav Becker regulateur, 1890

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3547
Friese stoelklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1890 3612
Antieke Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3609
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1900 3554
Schwarzwalder klok, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse pendule 3564
Franse pendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3603
Antieke Franse pendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Regulateur klok 3616
3x Regulateur klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel 3608
3-Delig Frans klokkenstel

Resultaat:

70 EUR