Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Afrikaanse maskers (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden maskers met patina. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Duitse scheepsbarometer Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Duitse Schatz scheepsbarometer. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antiek theekistje
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met messing beslag. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Castolettes
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Antieke autobagage koffer
Startprijs 130 EUR

Antieke hout met leder beklede autobagage koffer. Frankrijk, van Mognat. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 53 x85 x 60 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 150 EUR

Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.

8 Opium gewichten, brons
Startprijs 150 EUR

Acht-delige set antieke oosterse opiumgewichten. Brons. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.

Chinees/Japans kistje, 1930
Startprijs 150 EUR

Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.

Antiek koptisch weefsel fragment
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam antiek koptisch handwerk weefsel. 4e - 5e Eeuw na Christus. Afmeting: 14 x 14 cm. In goede staat.

Zeer groot houten paard
Startprijs 150 EUR

Groot massief houten paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 140 x 35 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse spaarpotten
Startprijs 150 EUR

Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

2x Diecast spaarpot
Startprijs 150 EUR

Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.

Vintage W.M.F. koffiemachine
Startprijs 200 EUR

Duitse vintage W.F.M. koffiemachine uit de jaren vijftig met wandbevestiging. Messing/chroom. Type: W.M.F. 5/225, 22V - 2 KW. Functie niet getest. Afmeting: 67 x 38 x 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse messing dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse messing dekseldoos met riembevestiging. Barok. Afmeting: 4 x 17,5 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Afrikaanse bronzen armband
Startprijs 200 EUR

Antieke Afrikaanse armband van brons. Nigeria met gravures. Afmeting: 14,5 x 5 x 12 cm. In goede staat.

Franse dekseldoos met boulle
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos met gecontourneerde omranding en bronzen versieringen. Slotplaat niet origineel. Slot mist. Afmeting: 10 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Franse cassolettes, H 28 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Groot Afrikaans beeld, Missionaris
Startprijs 200 EUR

Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Grote Franse cassolette, H 61 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke, zeer grote Frans marmeren cassolette met bronzen montuur. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude hoge bi kinderfiets
Startprijs 300 EUR

Oude hoge ijzeren bi kinderfiets. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 90 x 35 cm. In goede staat.