55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Lot Afrikaanse maskers (3x) 2237
Lot Afrikaanse maskers (3x)
Startprijs 100 EUR
Duitse scheepsbarometer Ø 17 cm. 2255
Duitse scheepsbarometer Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR
Antiek theekistje 2247
Antiek theekistje
Startprijs 120 EUR
Castolettes 2258
Castolettes
Startprijs 120 EUR
18e Eeuwse theekist 2269
18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR
Antieke autobagage koffer 2264
Antieke autobagage koffer
Startprijs 130 EUR
Italiaanse marmeren wandconsole 2018
Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 150 EUR
8 Opium gewichten, brons 2034
8 Opium gewichten, brons
Startprijs 150 EUR
Chinees/Japans kistje, 1930 2075
Chinees/Japans kistje, 1930
Startprijs 150 EUR
Antiek koptisch weefsel fragment 2178
Antiek koptisch weefsel fragment
Startprijs 150 EUR
Zeer groot houten paard 2190
Zeer groot houten paard
Startprijs 150 EUR
Twee Amerikaanse spaarpotten 2261
Twee Amerikaanse spaarpotten
Startprijs 150 EUR
2x Diecast spaarpot 2263
2x Diecast spaarpot
Startprijs 150 EUR
Messing bloemenvaas, 1860 2279
Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 150 EUR
Vintage W.M.F. koffiemachine 2044
Vintage W.M.F. koffiemachine
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse messing dekseldoos 2099
18e Eeuwse messing dekseldoos
Startprijs 200 EUR
Antieke Afrikaanse bronzen armband 2164
Antieke Afrikaanse bronzen armband
Startprijs 200 EUR
Franse dekseldoos met boulle 2193
Franse dekseldoos met boulle
Startprijs 200 EUR
2x Tinnen kraantjeskan 2256
2x Tinnen kraantjeskan
Startprijs 200 EUR
Twee antieke Franse cassolettes, H 28 cm. 2268
Twee antieke Franse cassolettes, H 28 cm.
Startprijs 200 EUR
Groot Afrikaans beeld, Missionaris 2273
Groot Afrikaans beeld, Missionaris
Startprijs 200 EUR
Grote Franse cassolette, H 61 cm. 2285
Grote Franse cassolette, H 61 cm.
Startprijs 200 EUR
Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender 2011
Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 250 EUR
Oude hoge bi kinderfiets 2028
Oude hoge bi kinderfiets
Startprijs 300 EUR