Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie bestekkist 2257
Mahonie bestekkist
Startprijs 75 EUR
Miniatuur linnenpers 2259
Miniatuur linnenpers
Startprijs 75 EUR
Twee bronzen kandelaren, H 24 cm. 2112
Twee bronzen kandelaren, H 24 cm.
Startprijs 80 EUR
Oude vergulde kroonluchter met kristal 2120
Oude vergulde kroonluchter met kristal
Startprijs 80 EUR
Schoollamp 2123
Schoollamp
Startprijs 80 EUR
2x Dekseldoos met intarsia mozaïek 2203
2x Dekseldoos met intarsia mozaïek
Startprijs 80 EUR
Tinnen po + deksel 2209
Tinnen po + deksel
Startprijs 80 EUR
Verzameling olifanten 2232
Verzameling olifanten
Startprijs 80 EUR
Antieke hanglamp, 1910 2284
Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 80 EUR
4x Antieke kandelaren 2103
4x Antieke kandelaren
Startprijs 90 EUR
Zes oude/antieke plated kandelaren 2108
Zes oude/antieke plated kandelaren
Startprijs 90 EUR
Lot bellen (divers) 2134
Lot bellen (divers)
Startprijs 90 EUR
2x Antiek messing, 1900 2137
2x Antiek messing, 1900
Startprijs 90 EUR
Voor-oorlogs cricket-spel 2041
Voor-oorlogs cricket-spel
Startprijs 100 EUR
Antiek scheepskompas, 1920 2058
Antiek scheepskompas, 1920
Startprijs 100 EUR
Grote mahoniehouten likeurkist, 1820 2067
Grote mahoniehouten likeurkist, 1820
Startprijs 100 EUR
Franse humidor met hygrometer 2070
Franse humidor met hygrometer
Startprijs 100 EUR
Twee antieke kerkelijke wandkandelaren 2102
Twee antieke kerkelijke wandkandelaren
Startprijs 100 EUR
Bronzen hanglamp 2116
Bronzen hanglamp
Startprijs 100 EUR
Twee antieke olielampenvoeten, 1900 2125
Twee antieke olielampenvoeten, 1900
Startprijs 100 EUR
Twee delen verzilverd/plated messing 2135
Twee delen verzilverd/plated messing
Startprijs 100 EUR
2x Antiek koperwerk 2139
2x Antiek koperwerk
Startprijs 100 EUR
Bokaal gemaakt van gewei + kokosnoot 2191
Bokaal gemaakt van gewei + kokosnoot
Startprijs 100 EUR
Oosterse glazen hanglamp 2197
Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 100 EUR