Twee antieke Franse glazen vazen. Jugendstil. 1x Legras, paars ranken decor. 1x Ongesigneerd, dennenbomen bij meer decor. Afmeting: 15,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen Frans Lalique glaswerk. 20e Eeuw. 1x Schaal met blad decor. 2x Flacon in art deco-stijl. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Lot oude + antieke glazen. Mondgeblazen. Divers. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Antieke drie-hoekige Franse Emille Gallé vaas met waterlelie decor. (1846 - 1904). Afmeting: 9 x 8,5 x 8 cm. In goede staat.
Twee delen Lalique glaswerk. Frankrijk. 20e Eeuw. 1x Kristal-glazen schaal met schelpen decor. 1x Transparante groene vaas met floraal decor. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Franse Gallé vazen met floraal/rozenbottel decor. Jugendstil. Emille Gallé (1846 - 1904). Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 9,5 - 9,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Emille Gallé (1846 - 1904) glazen vazen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 9,5 - 20,7 cm. In goede staat.