19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe damesbureau met lade en uittrekbaar schrijfblad. Met stoel. Circa 1860. Afmeting: 122 x 94 x 65 cm. In goede staat.
Grote drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout, met volle zuilen, prachtig snijwerk (meerminnen + ranken). Afmeting: 240 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met zuilen en messing kapitellen. Circa 1800. Afmeting: In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten Willem III bonheurkast met snijwerk, wit marmeren blad en etage opzet. Circa 1860. Afmeting: 50 x 145 x 195 cm. In zeer goede staat.
Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Engelse lederen bureaustoel. Captains chair. Draaibaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 67 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten secretaire met band-intarsia en origineel messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 105 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Franse speeltafel met lade en intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 75 x 60 x 40 cm./ 75 x 60 x 80 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau piedestal met intarsia. In de stijl van majorelle. Circa 1900. Afmeting: 111 x 30 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten dekenkist met band-intarsia, bronzen beslag en grepen. Kist zit op slot, geen sleutel!! Enkele krimpnaden, zaag fineer. Afmeting: 82 x122 x 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met mooie patina en messing ringbeslag. Aan één zijkant krimpnaad, verder in zeer goede staat. Circa 1850. Afmeting: 171 x 105 x 45 cm.
19e Eeuwse eikenhouten historisme bank met klepdeksel en gotisch + renaissance stijl snijwerk. Afmeting: 150 x 130 x 60 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.
Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boerenkast van eikenhout. Tin buffet. Louis Seize. Circa 1800. Kast met ruit-panelen. Afmeting: 213 x 55 x 195 cm. In goede originele staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi gebogen binnenleven met intarsia en snijwerk. Circa 1850. Sleutelgat beslag mist. Afmeting: 162 x 105 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken Louis Seize hoekkast met gebogen front. Twee-delig met twee deuren en guirlandes. Afmeting: 225 x 95 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten rococo kabinet met twee deuren en twee lades, en één nep lade. Met bronzen verguld beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.