18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout met prachtig snijwerk, volle zuilen en figuren decor. Afmeting: 235 x 170 x 56 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kast met lade en bolpoten, kop afneembaar. Notenhout. Oudere restauratie. Afmeting: 200 x 180 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.
Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.