55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Halve maantafel 4133
Halve maantafel
Startprijs 250 EUR
Duitse naaitafel, 1850 4193
Duitse naaitafel, 1850
Startprijs 250 EUR
Kersenhouten dressoir 4243
Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR
Antieke penantkast 4267
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800 4274
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 250 EUR
2-Delige bonheur, 1860 4020
2-Delige bonheur, 1860
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws secretaire, 1760 4025
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 300 EUR
Engelse partnerdesk 4048
Engelse partnerdesk
Startprijs 300 EUR
Frans buffet met snijwerk 4049
Frans buffet met snijwerk
Startprijs 300 EUR
Uitneembare gründerzeit linnenkast, 1880 4064
Uitneembare gründerzeit linnenkast, 1880
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire 4099
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Startprijs 300 EUR
Mechelse vitrinekast, 1880 4104
Mechelse vitrinekast, 1880
Startprijs 300 EUR
Notenhouten dames rolbureau, 1880 4183
Notenhouten dames rolbureau, 1880
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws noten barok kabinet 4191
18e Eeuws noten barok kabinet
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse jachtkast, 1870 4268
Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 325 EUR
2 Stoelen + tafel (Schwarzwald) 4047
2 Stoelen + tafel (Schwarzwald)
Startprijs 350 EUR
Franse bijzettafel, 1870 4052
Franse bijzettafel, 1870
Startprijs 350 EUR
Franse bijzettafel, 1870 4053
Franse bijzettafel, 1870
Startprijs 350 EUR
Prachtige Louis Philippe vertico, 1870 4151
Prachtige Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 350 EUR
Dubbel gebogen kabinet 4184
Dubbel gebogen kabinet
Startprijs 350 EUR
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast 4264
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Zeldzame trumeau met marmer 4017
Zeldzame trumeau met marmer
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten commode 4023
Wortelnoten commode
Startprijs 400 EUR
Vitrine (boeken)kast 4222
Vitrine (boeken)kast
Startprijs 400 EUR