Massieve eikenhouten Duitse linnenkast met opschrift. Kast circa 1800. Opschrift later, circa 1838. Kast heeft gesneden hoeken, met binnenin vier vaste legplanken. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goed...
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands mahoniehouten kruisvoet kabinet met getorste poten, twee deuren en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 198 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein Hollands kabinet met twee lades. Eikenhout. Louis seize. Met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 104 x 92 x 46 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse schaak/handwerk tafel van notenhout met op het blad schaakbord en binnenin vakverdeling + wolhouder. Met florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: H 72 x Ø 44 cm. In goede...
Franse antiek stijl vitrine-tafel met zijde bekleed en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 44 x 61 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met messing beslag en hengsels. In goede originele staat, alleen slot mist. Afmeting: 67 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerd religieus kabinet (relikwie kast) met één deur en drie lades, gotische kenmerken + noten fineer. Afmeting: 61 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine/porseleinkast met kruisvoet. Eén-deurs met twee lades en twee deurtjes. Afmeting: 196 x 130 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse boeren servieskast met bronzen beslag en glazen zijkanten. Binnenin wit met gecontourneerde schappen. Afmeting: 225 x 170 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse kast met boven twee deuren, geborstelde panelen. Kast heeft mooie patina en verkeerd in goede staat. Afmeting: 192 x 175 x 54 cm.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tafel met daarin twee grote Hollandse 18e eeuwse rococo Delftse fayence plaquettes en rondom druivenranken. Afmeting: 62 x 77 x 130 cm. In goede staat.
Antiek twee-delig mahoniehouten secretaire met glas-opstand, mooi binnenleven en veel lades. Circa 1800. Afmeting: 230 x 115 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.