Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse pearlware theepot 6138
Engelse pearlware theepot
Startprijs 80 EUR
Frans theeservies + dienblad, 1860 6185
Frans theeservies + dienblad, 1860
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse mosterdpot 6192
18e Eeuwse mosterdpot
Startprijs 80 EUR
Twee Franse empire vazen, H 15 cm. 6263
Twee Franse empire vazen, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR
Lot Goebel figuren (14x) 6117
Lot Goebel figuren (14x)
Startprijs 90 EUR
Twee delen oud aardewerk 6259
Twee delen oud aardewerk
Startprijs 90 EUR
Porseleinen devotie portret 6018
Porseleinen devotie portret
Startprijs 100 EUR
Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x) 6064
Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x)
Startprijs 100 EUR
Lot tegels (10 st.) 6073
Lot tegels (10 st.)
Startprijs 100 EUR
Lot tegels (4 st.) 6222
Lot tegels (4 st.)
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm. 6269
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm. 6283
Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR
13 Tegels met bloemen 6083
13 Tegels met bloemen
Startprijs 120 EUR
Tegeltableau (4 st.) 6092
Tegeltableau (4 st.)
Startprijs 120 EUR
Twee Meissen pronkschotels Ø 27 - 31 cm. 6213
Twee Meissen pronkschotels Ø 27 - 31 cm.
Startprijs 120 EUR
Majolica bloempot Ø 38 cm. 6285
Majolica bloempot Ø 38 cm.
Startprijs 120 EUR
Drie delen Duits porselein Ø 25,5 - 33 cm. 6214
Drie delen Duits porselein Ø 25,5 - 33 cm.
Startprijs 130 EUR
Vijf kastkommen Ø 16 cm. 6131
Vijf kastkommen Ø 16 cm.
Startprijs 150 EUR
Delftse plaquette, 1900 6165
Delftse plaquette, 1900
Startprijs 150 EUR
Twee Franse schalen, 1840 6253
Twee Franse schalen, 1840
Startprijs 150 EUR
Lot tegels/druiven decor (16 st.) 6274
Lot tegels/druiven decor (16 st.)
Startprijs 150 EUR
Antiek Royal Copenhagen tablet 6211
Antiek Royal Copenhagen tablet
Startprijs 170 EUR
Lot tegels (136 st.) 6087
Lot tegels (136 st.)
Startprijs 180 EUR
Antieke dekselvaas, 1900 6212
Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 180 EUR