Groot saluteer kanon naar antiek voorbeeld. Functionele replica zwartkruit kanon. IJzer. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 100 x 250 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Onduidelijk gemerkt. Marine. Mooie patina. Afmeting: L 43 cm. In goede staat.