55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Twee delen Chinees porselein met okergeel glazuur. Bestaande uit; Stemkom met draken decor + bodemmerk. En één bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 22 - 26 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinese dekseldoos Ø 10,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen vaas, H 37 cm.
Startprijs 130 EUR

Grote antieke bronzen vaas met figuren in tuin voorstelling rondom. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 130 EUR

2x Chinese gemberpot op consoles
Startprijs 140 EUR

Chinees vergiet + lekschaal Ø 19 - 22,5 cm.
Startprijs 140 EUR

Lot China/ Japan (10x)
Startprijs 150 EUR

Lot China/Japan (10x). Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Satsuma + vazen China + trekpot yixing en tinnen godheid. Bodemmerken. Afmeting: 3 - 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese zoutnap Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.
Startprijs 150 EUR

Lot Chinees/Japans porselein (6x)
Startprijs 150 EUR

Zes delen antiek Chinees/Japans porselein. 1x Dekseldoos + 5x schotels. Twee delen Imari Japan. Drie delen familie rose, China. 18e eeuw, één haarlijn. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen Chinees tin
Startprijs 150 EUR

Zes delen antiek Chinees tin. Schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Postzegelalbum
Startprijs 150 EUR

Oud postzegel-verzamel album met postzegels van China, Europa et cetera. Afmeting: 24 x 31 x 3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinese Yixing theekan
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke kastkommen Ø 20 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Petrus Regout? Circa 1900. Afmeting: H 7 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese kom op console Ø 11,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen kom met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinese celadon pot op concole
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon potten met draken decor op houtgestoken consoles. Eén pot goed, één pot haarscheuren. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop + schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Eén kopje haarlijnen + minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

7-Delig oud Chinees servies
Startprijs 150 EUR

Zeven-delig oud Chinees porseleinen servies met panda en vlechtwerk decor. 20e Eeuw. Ontwerp Liu Jiateng. 1948 -. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Lot divers, China (8x)
Startprijs 150 EUR

Acht delen divers. China. Oud/antiek. Onder andere; drie snuffbottles (jade + achter-glas-schildering). Natuurstenen gordelknoop + vier stukken muntgeld. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Startprijs 150 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Octagonale kom, chip. 2x Deksel met foo-hond. 3x Cup. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 28,4 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Dikwandig + verso ook draak in omranding. Afmeting: H 6,3 x Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 18 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen bloempot met draken in wolken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 18 cm. In goede staat.