Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Chinees porselein 7586
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 120 EUR
Vier Chinese borden Ø 22 - 26  cm. 7624
Vier Chinese borden Ø 22 - 26 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinese dekseldoos Ø 10,5 cm. 7689
Chinese dekseldoos Ø 10,5 cm.
Startprijs 120 EUR
Antieke bronzen vaas, H 37 cm. 7534
Antieke bronzen vaas, H 37 cm.
Startprijs 130 EUR
Oosterse bronzen boeddha 7735
Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 130 EUR
2x Chinese gemberpot op consoles 7179
2x Chinese gemberpot op consoles
Startprijs 140 EUR
Chinees vergiet + lekschaal Ø 19 - 22,5 cm. 7787
Chinees vergiet + lekschaal Ø 19 - 22,5 cm.
Startprijs 140 EUR
Lot China/ Japan (10x) 7163
Lot China/ Japan (10x)
Startprijs 150 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese zoutnap Ø 6,5 cm. 7185
17e - 18e Eeuwse Chinese zoutnap Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm. 7201
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.
Startprijs 150 EUR
Lot Chinees/Japans porselein (6x) 7265
Lot Chinees/Japans porselein (6x)
Startprijs 150 EUR
Zes delen Chinees tin 7294
Zes delen Chinees tin
Startprijs 150 EUR
Postzegelalbum 7296
Postzegelalbum
Startprijs 150 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm. 7321
Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese Yixing theekan 7332
Chinese Yixing theekan
Startprijs 150 EUR
Vijf antieke kastkommen Ø 20 cm. 7340
Vijf antieke kastkommen Ø 20 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese kom op console Ø 11,5 cm. 7367
Chinese kom op console Ø 11,5 cm.
Startprijs 150 EUR
2x Chinese celadon pot op concole 7465
2x Chinese celadon pot op concole
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese kop + schotels 7513
Twee Chinese kop + schotels
Startprijs 150 EUR
7-Delig oud Chinees servies 7545
7-Delig oud Chinees servies
Startprijs 150 EUR
Lot divers, China (8x) 7557
Lot divers, China (8x)
Startprijs 150 EUR
Lot porselein (6x) 7593
Lot porselein (6x)
Startprijs 150 EUR
Chinees drakenbord Ø 28,4 cm. 7597
Chinees drakenbord Ø 28,4 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese bloempot Ø 18 cm. 7615
Chinese bloempot Ø 18 cm.
Startprijs 150 EUR