Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Renard, Strandgezicht 1037
P. Renard, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Wim Heinecke, Stadspoort Vianen 1080
Wim Heinecke, Stadspoort Vianen
Startprijs 100 EUR
Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente 1127
Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente
Startprijs 100 EUR
Leo J. Jordaan, Artiste, 1135
Leo J. Jordaan, Artiste,
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Strandgezicht 1152
Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Oosters/Perzisch schilderij met tekst 1161
Oosters/Perzisch schilderij met tekst
Startprijs 100 EUR
Oosterse gouache 1162
Oosterse gouache
Startprijs 100 EUR
Oosterse gouache met tekst 1163
Oosterse gouache met tekst
Startprijs 100 EUR
Willem Kerseboom, Landschap Bali 1169
Willem Kerseboom, Landschap Bali
Startprijs 100 EUR
Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling 1194
Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam 1197
Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren 1205
Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren
Startprijs 100 EUR
Huib Cozijn, Landschap met boeren huis en koeien 1223
Huib Cozijn, Landschap met boeren huis en koeien
Startprijs 100 EUR
A. Briët, Boer bij haard 1262
A. Briët, Boer bij haard
Startprijs 100 EUR
A. Potgieter, Vaas met bloemen 1263
A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Anderson, Amsterdams grachtengezicht 1306
Anderson, Amsterdams grachtengezicht
Startprijs 100 EUR
Antieke ets, Heer bij venster 1332
Antieke ets, Heer bij venster
Startprijs 100 EUR
J.v.d. Weele, Romantisch paar 1333
J.v.d. Weele, Romantisch paar
Startprijs 100 EUR
A. Wassenburg, Landschap Giethoorn 1334
A. Wassenburg, Landschap Giethoorn
Startprijs 100 EUR
F.A. Mooy, Riviergezicht met steenoven 1337
F.A. Mooy, Riviergezicht met steenoven
Startprijs 100 EUR
Ets, Jachttafereel 1342
Ets, Jachttafereel
Startprijs 100 EUR
D. Kruizinga, Jachtstilleven 1077
D. Kruizinga, Jachtstilleven
Startprijs 120 EUR
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1257
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 120 EUR
H. Welther, Poldergezicht 1282
H. Welther, Poldergezicht
Startprijs 120 EUR