Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gerard Krol, Venplassen Buurse 1126
Gerard Krol, Venplassen Buurse

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret 1151
Ongesigneerd, Portret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Bergman, Landschap 1155
H. Bergman, Landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Kippen bij voederbak 1180
Ongesigneerd, Kippen bij voederbak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Seeman, Duits berglandschap met figuren 1199
Seeman, Duits berglandschap met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1253
Gijs ter Wee, Abstracte compositie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F.S. 56, Vrouwelijk naakt 1300
F.S. 56, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rosemarije, Portret kat 1302
Rosemarije, Portret kat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Grosfeld, Elegante dame 1309
A. Grosfeld, Elegante dame

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. van Soest, Figuren in keuken 1314
C. van Soest, Figuren in keuken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1320
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder 1336
C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel 1339
G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar 1341
Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1096
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Kelderman, Hollands grachtengezicht 1122
J. Kelderman, Hollands grachtengezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1124
Ongesigneerd, Man met wijnglas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1125
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Erhardt, Pluimvee 1132
Erhardt, Pluimvee

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep 1139
Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1244
Gijs ter Wee, Abstracte compositie

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
van Doornick, Indonesisch landschap 1250
van Doornick, Indonesisch landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1272
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen 1277
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

50 EUR