Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier zwart 837
Zilveren collier zwart
Startprijs 60 EUR
2 Pandora ringen 848
2 Pandora ringen
Startprijs 60 EUR
Zilveren gebedsarmband 889
Zilveren gebedsarmband
Startprijs 60 EUR
Zilveren choker met granaat en citrien 585
Zilveren choker met granaat en citrien
Startprijs 70 EUR
2 Zilveren hangers vlinder 711
2 Zilveren hangers vlinder
Startprijs 70 EUR
2 Ringen en een collier 769
2 Ringen en een collier
Startprijs 70 EUR
Zilveren solje broche met vergulding 820
Zilveren solje broche met vergulding
Startprijs 70 EUR
Zilveren choker met onyx 836
Zilveren choker met onyx
Startprijs 70 EUR
Gouden camee oorknoppen 861
Gouden camee oorknoppen
Startprijs 70 EUR
Zilveren armband met zirconia's 584
Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 80 EUR
Zilveren oorclips met zirconia en blauw topaas 586
Zilveren oorclips met zirconia en blauw topaas
Startprijs 80 EUR
Collier met gitten 678
Collier met gitten
Startprijs 80 EUR
Collier van granaat met gouden slot 720
Collier van granaat met gouden slot
Startprijs 80 EUR
Gouden ring met diamant 884
Gouden ring met diamant
Startprijs 80 EUR
Zilveren collier en armband 891
Zilveren collier en armband
Startprijs 80 EUR
Lot zilveren sieraden (6x) 608
Lot zilveren sieraden (6x)
Startprijs 90 EUR
Gouden ring met ribdecor 686
Gouden ring met ribdecor
Startprijs 90 EUR
Gouden ring met saffier 706
Gouden ring met saffier
Startprijs 90 EUR
Gouden hanger met carneool 875
Gouden hanger met carneool
Startprijs 90 EUR
Gouden broche met granaat 878
Gouden broche met granaat
Startprijs 90 EUR
2 Zilveren sieraden 587
2 Zilveren sieraden
Startprijs 100 EUR
Gouden ring met rode steen 649
Gouden ring met rode steen
Startprijs 100 EUR
Witgouden ring met diamant 652
Witgouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Gouden collier met kruisje 667
Gouden collier met kruisje
Startprijs 100 EUR