Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G
Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U
Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekjes 58x80cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Contstant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eendenfamilie 45x25cm. Cond.: G
Beint Mankes (Brummen 1918 - 1990 Laren), olieverf op linnen, stilleven met prunessen 85x70cm. Cond.: G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U
J. Borg ca. 1920, olieverf op linnen, Bomkade te Dordrecht , 50x70cm. Cond.: G
Wolter Wiegerinck 1976, olieverf op paneel, wintergezicht 29x33cm. Cond.: G
Clement Bezemer (Zwijdrecht 1910 -), leerling van Cor Noltee, stilleven met bloemen, olieverf op linnen, 70x60cm. Cond.: U
Han van Meegeren (meestervervalser) (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), houtskool met vetkrijt op papier, religieuze voorstelling met jezus 58x48cm. Cond.: G
Han van Meegeren (meestervervalser) (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), houtskool met vetkrijt op papier, religieuze voorstelling (kleine vochtplekken) 48x58cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Hubert Sattler (Gottfried Stahly-Rychen) (1817 - 1904 Oostenrijk), olieverf op paneel, berglandschap met beek, figuren en geiten 27x21cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G
Gisela Sedatis Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel (speciale laktechniek), "Gezichten" 60x65cm. Cond.: U
F. Thomas 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U