Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rabbers
Resultaat: 273 EUR

E.Rabbers Koeien in stal

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge

Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier
Startprijs 20 EUR

Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U

T. Principe
Startprijs 450 EUR

T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U

Klein, koeien
Startprijs 300 EUR

Klein, Landschap met koeien (ca. 1910) Gesigneerd Klein.Waarschijnlijk Duitse School, Olieverf op linnen 50x67 cm. Cond: G

Ongesigneerd, vossenjacht
Startprijs 200 EUR

Vossenjacht ,olieverf op paneel. Ongesigneerd Cond:G, 37x46 cm.

Koppenol, naakt
Startprijs 900 EUR

Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, zittend vrouwelijk naakt 13,5x18,5cm. Cond.: U

Dommersen, Italiaans landschap
Startprijs 1.000 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Pendant, 17e eeuw
Startprijs 3.600 EUR

Zeldzaam pendant omgeving Frans Hals anno 1630 - 1650. 1x Man met wijnglas (de proever) 1x Man met tabak (de ruiker). Oudere bedoeking en restauratie. Algemeen in goede conditie. 37x30cm. en 37x29cm. ...

Leo Gestel
Startprijs 2.400 EUR

Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), gemengde techniek op papier, meisje met hoed Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 4.500 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U

Schilderij, Meijer
Startprijs 5.000 EUR

Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Resultaat: 585 EUR

Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.000 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 81,5x112cm. Cond.: U

H.C.C. Bogman
Startprijs 875 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, melktijd 60x40cm. Cond.: G

Aquarel, Tony Offermans
Resultaat: 950 EUR

Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U

Kopergravure, Dordrecht
Startprijs 500 EUR

Landkaart van Dordrecht (gravure op papier), Brauw en Hogenberg 16e-17e eeuw met figuren en schepen. Handingekleurd in goede staat. Mooie mahoniehouten antieke lijst 50x32cm. Cond.: U

J. Altink, dorpsgezicht
Resultaat: 575 EUR

Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G

J. Altink, in het dok
Resultaat: 575 EUR

Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G

Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U

A.M. Geyp
Startprijs 900 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.500 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 121x116cm. Cond.: U

H. van Voorthuijsen
Resultaat: 90 EUR

H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us

Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 5.000 EUR

Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G