Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 28x20cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met figuren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U
Bevort 20e eeuw (vroeg werk), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 60x80cm. Cond.: U
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Eduard Frieser, olieverf op paneel, stilleven met zilver, glas en aardewerk 45x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemencompositie 13x18cm.
Gesigneerd M.B., olieverf op linnen, portret van een visser 40x50cm. Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U