Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G
Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U
Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G
Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G
Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...
Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.
2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G
Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G
Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U
Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...
Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G
5-Armige kaarsenkandelaar bestaand uit een Frans eikenhouten gesneden voet ca. 1880 en een vuurvergulde 5-armige kaarsenkroon 19e eeuw. Porseleinen bordje in het midden 58xø25cm. Cond.: G
Grote antiek koperen Hollandse houtbak met hengsel 19e eeuw 31xø52,5cm. Cond.:G
Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G
Olie en azijnstel met peperbus ca. 1880. Luois Seize stijl met kristal en tin (goudgekleurd) 22x19x12,5cm. Cond.: G
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Zilvertin wandplaquette van G. Bommet Duitsland ca. 1920 met eiken lijst Cond.: U
19e Eeuwse Bouille likeurkeldertje met koper en schildpad inlegwerk. Binnenwerk geschikt voor 3 karaffen. Houten kistje in zeer goede staat met origineel slot 15x28x13cm. Cond.: G
Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G
Kristallen zakkroonluchter 30-er jaren Hollands. Met drie lampen in zeer goede staat 75xø38cm. Cond.: G
Oud damhertgewei (59x55x56cm.) ca. 1900 met oude jachthoorn (123xø12cm.) ca. 1900. Cond.: G
Chinese lakwerk sieradenkist. handbeschilderd met koperbeslag 20e eeuw 18x40x23cm. Cond.: G
Vier oude Indonesische krissen uit de 19e en 1e helft 20e eeuw. Tropische houtsoorten met metaal. Schede mooi uitgewerkt (1 met schildpad en zilver). Handvat ontbreekt bij 1 kris. 45cm. 43cm. 49cm. en...
Mahoniehouten Hollandse theestoof 19e eeuw. Willem III periode met stoof en ketel 47xø31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse tafelstukken (compositie) Empirestijl 2e periode 22xø20,5cm. Cond.: G
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 46xø25cm. Cond.: G
Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G
Staande lamp met chromen onderstel. Kap van cilinderglas met daarin gedraaid draad 21e eeuw 168xø19,5cm. Cond.: G
Antieke koperen jardiniere 19e eeuw. Empire revival ca. 1880. Vermoedelijk Duits of Frans 16x22x19cm. Cond.: U
Antieke barometer ca. 1900 van eikenhout gesneden, met Frans opschrift 46x23x4,5cm. Cond.: G
Grote 5 armige silverplated kaarsenkandelaar 21e eeuw, geheel gemaakt in de Empire stijl 123x50x50cm. Cond.: G
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en origineel slot. In zeer goede staat 23x12x15cm. Cond.: G
Twee antieke koperen wijwaterhouders met hengels ca. 1900 24xø22cm. Cond.: G
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 47xø24cm. Cond.: G
Zeldzaam tinnen scheerbekken ca. 1900. onderkant gestempeld J.D. 3x28,5x22cm. Cond.: G
Tinnen kraantjeskan Hollans 18e-19e eeuw 38x26xø15cm. Cond.: G
Bronzen wierookbrander (Japans of Chinees) 19e-20e eeuw in de vorm van handen 17xø10cm. Cond.: G
Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S
Zes antieke Franse koperen kookpannen ca. 1900 met hengsel of steel. ø34cm. ø31cm. ø31cm. ø26cm. ø21cm. ø19cm. Cond.: U
Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse scheepvaart verrekijker van koper. vermoedelijk Engeland 61xø6cm. Cond.: G
Bronzen bolhanglamp, met glas en diversen behangen. 21e eeuw. In nieuwstaat. Cond±G 60x26cm.
3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G
3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G
Aziatisch houtsnijwerk midden 20e eeuw met een voorstelling van een waterbuffel die aangevallen wordt door een krokodil en 3 personen die de buffel proberen te redden 50x16cm. Cond.: G
Oude gietijzeren haardset, rijkelijk uitgewerkt 54x30x16cm. Cond.: U
WMF tafelopzetvoet in Empirestijl ca. 1900. Messing verzilverd. Voet verzilverd met guirlandes 22xø14cm. Cond.: G
Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G
Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.
Doos met diverse informatieve boeken o.a; handboek voor het restaureren van schilderijen, Schilderkunst van A tot Z, Kreeft kookboek, Wonen in Groot-Britannië, Antiek encyclopedie, etc. Cond.: G
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.
Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G
6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G
Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G
Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G
Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G
Grote messing wandschotel ca. 1900 met keramiek voorstelling van Roma Fontana Di Trevi Dall Alto 6,5xø46cm. Cond.: U
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Tibetaans sieradendoosje met handbeschilderde voorstelling (ook aan de binnenkant).
Engelse tinnen kraantjeskan gemerkt Britannia Philip Asherry & Sons Sheffield begin 20e eeuw 46x25x26cm. Cond.: G
Diverse haardset onderdelen o.a; 2x haarbokken met het gezicht van een man, 1x blaasbalg met koperen voorstelling, pooktang + schepje en een verchroomde kaarsendover. Alles midden 20e eeuw Cond.: G
Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U
Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G
Nikkel chocolade schenkketel met brander ca. 1900 50x22,5x24cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G
Kavel van 23 kleine heilige kruizen van diverse materialen Cond.: G
Twee Japanse sigarettenhouders. 1x Sigarettenhouder ca. 1920 met gezicht op een dorp, compleet met messing ingelegd 11x8,5cm. 1x Sigarettenhouder ca. 1960 met afbeelding van bamboetakken en vogel, ing...
Engelse stijl bureaulampje zilverkleurig 21e eeuw. Kap is verstelbaar 37x35x20cm. Cond.: G
Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G
2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een silver plated knop L.: 92cm. Cond.: G
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G
2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G
Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G
Antiek wafelijzer en snijmachine eind 19e eeuw van ijzer, koper en hout 34x45x44cm. en 85x13cm. Cond.: G
Antieke Hollandse haal met heksenketel 18e-19e eeuw, bodem kapotgescheurd 90x7x5cm. en 18xø28cm. Cond.: G
Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G
Chinees of Japans schrijfkistje begin 20e eeuw met inlegwerk. Binnenkant zwarte lak. met sleutel 32x25x9cm. Cond.: G
Kandelaar in Empire stijl van koper met zwart metaal 20e eeuw 52x22x22cm. Cond.: G