Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik
Resultaat: 5.850 EUR

Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen

Frederik Jacobus du Chattel, zomer
Resultaat: 2.000 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G

Cor Noltee
Resultaat: 1.100 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G

J. van Vuuren, locomotiefhuisje
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G

Kees Terlouw,Melktijd
Resultaat: 900 EUR

Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G

Cornelis Koppenol
Resultaat: 900 EUR

Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G

Anthon Heyboer
Resultaat: 900 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, 4 vrouwen 80x110cm. Cond.: G

2 Portretten in ovale lijst
Resultaat: 800 EUR

Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R

Jo Schrijnder
Resultaat: 800 EUR

Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, wilde ganzen 51x68cm. Cond.: G

Jo Schrijnder
Resultaat: 725 EUR

Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, duinlandschap met fazant 40x50cm. Cond.: R

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U

Ype Wenning, landschap
Resultaat: 450 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G

Frans Baaijens, Singraven
Resultaat: 425 EUR

Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G

Johannes Frederik Hulk Jr.
Resultaat: 425 EUR

Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G

Monogram G.B.
Resultaat: 425 EUR

Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, zee
Resultaat: 400 EUR

J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G

Victor Bauffe
Resultaat: 375 EUR

Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R

Schilderij, Bogman Jr.
Resultaat: 350 EUR

Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G

Del Campo, molen
Resultaat: 350 EUR

F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G

R. Habraken, koeien
Resultaat: 350 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U

Schilderij, de Korte, boeren echtpaar
Resultaat: 350 EUR

H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen
Resultaat: 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U

25 Erotische prenten
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.

H. Bogman Jr.
Resultaat: 300 EUR

H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens

v. de Ploeg
Resultaat: 300 EUR

H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G

Tilla Terwindt
Resultaat: 280 EUR

Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G

Cornelis Kwint, olieverf
Resultaat: 275 EUR

Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U

Cornelis de Bruin
Resultaat: 273 EUR

Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U

Drielui Toorop, litho's
Resultaat: 250 EUR

3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...

Anthon Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, kip 27x20cm. Cond.: G

Ikoon 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

Feestdagen icoon centraal Anastasis (verrijzenis). 12 Scenes uit het leven van Jozef en Maria, Russisch ca. 1890 35,5x30cm. Cond.: G

A. Smeerdijk, gezicht op Rhenen
Resultaat: 225 EUR

Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G

F. Bersch
Resultaat: 225 EUR

Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G

Gesigneerd Jan van Delft
Resultaat: 210 EUR

Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R

Gesigneerd Vertin, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U

2 Gekleurde prenten
Resultaat: 190 EUR

Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G

Adrianus Eversen
Resultaat: 175 EUR

Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R

Pieter Scheen + Flippo
Resultaat: 175 EUR

Twee lexicons. 1x Pieter Scheen 1750 - 1880, Nederlandse beeldende kunstenaars (nieuwstaat). 1x Lexicon of the Belgian Romantic Painters (nieuwstaat). Cond.: U

Schilderij, Russische school
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U

Pastel
Resultaat: 160 EUR

B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Resultaat: 160 EUR

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

2 Schilderijen, portretten
Resultaat: 160 EUR

Monogram F.W., olieverf op linnen, twee 19e eeuwse portretten (vermoedelijk Engeland) 32,5x24,5cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 150 EUR

Corneille '90 (Cornelis van Beverloo 1922-2010) epreuve de artiste, litho op papier 34x26cm. Cond.: U

Dommelstein
Resultaat: 150 EUR

J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, boerenerf
Resultaat: 150 EUR

Schilderspel begin 20e eeuw(pseudoniem van Gerard Joh. Delfgaauw 1822 - 1947), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G

Hans Peter Nagtegaal, het witte bed
Resultaat: 140 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U

Schilderij, bloemstuk op witte vaas
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, boerenhoeve
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G

G. Krol, 3 schetsen
Resultaat: 135 EUR

3 Schetsen Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), potlood op papier, studies Twente 10x14cm. Cond.: G

Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G

Marinus Zwart, loosdrechtse plassen
Resultaat: 125 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G

Eind 19e eeuw, onbekend
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met figuren 22x20cm. Cond.: G

5 Prenten met Huzaren
Resultaat: 125 EUR

Vijf ingekleurde litho's 19e eeuw; 1x "Armee Belge, genie", 1x "Hussards Francais", 1x "Gendarmerie de la garde imperiale", 1x "Zouvaes de la garde imperiale", 1x "Armee Francaise regne de Louis XI". ...

Schilderij, H. Corel
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G

D. Schnell 19e eeuw, dame op canape
Resultaat: 120 EUR

D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U

R.P., havengezicht
Resultaat: 120 EUR

R.P. 30-er jaren, olieverf op linnen, havengezicht 56x52cm. Cond.: G

Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal
Resultaat: 118 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U

H. Hopley White, aquarel
Resultaat: 110 EUR

H. Hopley White (Engelse school), aquarel op papier, St. Radigunds Abbey wear Dover 22 Okt. 1838 50x32cm. Cond.: G

Oosterbaan
Resultaat: 110 EUR

Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee herenportretten 19x27cm. Cond.: U

Landschap 30-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G

Piet Flint, landschap
Resultaat: 100 EUR

Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G

Landkaart Gelderland
Resultaat: 100 EUR

Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G

R. van Dyck, Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U

V. Manuel, danspaar
Resultaat: 100 EUR

V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U

Verhaaf
Resultaat: 100 EUR

H. Verhaaf ca. 1910, olieverf op paneel, treurende hond 25x25cm. Cond.: G

Doos lijsten
Resultaat: 100 EUR

Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G

Schilderij, Holterop
Resultaat: 100 EUR

Riemko Holtrop, olieverf op papier, compositie II abstract 64x50cm. Cond.: G

Evert Rabbers, Twentse boerderij
Resultaat: 100 EUR

Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U

Ongesigneerd naakt, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), vrouwelijk naakt (oude restauratie) 38x44cm. Cond.: M

Klaas Bernink
Resultaat: 90 EUR

Klaas Bernink 1986, litho op papier, genummerd, 59x40cm. Cond.: U

Antonius van de Valk
Resultaat: 90 EUR

Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U

Antonius van de Valk
Resultaat: 90 EUR

Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U

Antonius van de Valk
Resultaat: 90 EUR

Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U

Hille, Duitsland
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hille?), Duitsland begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met burcht 40x50cm. Cond.: G

Hollands stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd Hollands stadsgezicht 20e eeuw, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U

Slager Jr.
Resultaat: 80 EUR

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Gesigneerd G. Metsu
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G

J.D. Verheaft
Resultaat: 80 EUR

J.D. Verheaft, olieverf op linnen, watermolen 55x45cm. Cond.: G

Schilderij, binnenplaats met kippen
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U

S. Nolte, bloemen
Resultaat: 75 EUR

S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U

Naar Vertin
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U

Zwitsers landschap
Resultaat: 70 EUR

G. Saller (of Salter) München, olieverf op linnen, "Muhle bei Matterhorn" 50x60cm. Cond.: U

Houtskool tekening
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, damesportret (vouwtje in papier) 20x27cm. Cond.: G

Pierre Verhaegen, aquarel
Resultaat: 70 EUR

Pierre Verhaegen 1907, aquarel op papier, landschap Belgie 35x24cm. Cond.: U

Anton Heyboer
Resultaat: 70 EUR

Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G

2 Prenten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke ingelijste prenten naar Arthur Essley ca. 1890 80x70cm. Cond.: G

Mary Ellen Janssen 1990, landschap met paarden
Resultaat: 60 EUR

Mary Ellen Janssen 1990, olieverf op linnen, landschap met paarden 50x70cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?)
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 30-er jaren, olieverf op linnen, berglandschap 49x34cm. Cond.: G

W.G. '74
Resultaat: 60 EUR

Monogram W.G. '74, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, R. Lowe
Resultaat: 60 EUR

R. Lowe 20e eeuw, olieverf op paneel, biljartspelen 20x25cm. Cond.: G

E.V. Leeuwen, aquarel
Resultaat: 60 EUR

Johannes Evert van Leeuwen (Leiden 1855 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, "De IJssel bij Hattem" 18x24cm. Cond.: G

H. v. Dongen
Resultaat: 60 EUR

H. van Dongen, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U

2 Riviergezichten
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Verso Maasdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, pendant riviergezicht 20x25cm. Cond.: U