Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G
Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, wilde ganzen 51x68cm. Cond.: G
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, duinlandschap met fazant 40x50cm. Cond.: R
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G
Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G
Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G
J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G
Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U
H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G
Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G
Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U
3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...
Feestdagen icoon centraal Anastasis (verrijzenis). 12 Scenes uit het leven van Jozef en Maria, Russisch ca. 1890 35,5x30cm. Cond.: G
Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G
Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G
Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R
Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U
Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G
Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R
Twee lexicons. 1x Pieter Scheen 1750 - 1880, Nederlandse beeldende kunstenaars (nieuwstaat). 1x Lexicon of the Belgian Romantic Painters (nieuwstaat). Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U
B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Monogram F.W., olieverf op linnen, twee 19e eeuwse portretten (vermoedelijk Engeland) 32,5x24,5cm. Cond.: G
Corneille '90 (Cornelis van Beverloo 1922-2010) epreuve de artiste, litho op papier 34x26cm. Cond.: U
J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G
Schilderspel begin 20e eeuw(pseudoniem van Gerard Joh. Delfgaauw 1822 - 1947), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G
Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U
Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G
Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G
3 Schetsen Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), potlood op papier, studies Twente 10x14cm. Cond.: G
Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met figuren 22x20cm. Cond.: G
Vijf ingekleurde litho's 19e eeuw; 1x "Armee Belge, genie", 1x "Hussards Francais", 1x "Gendarmerie de la garde imperiale", 1x "Zouvaes de la garde imperiale", 1x "Armee Francaise regne de Louis XI". ...
Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G
D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U
R.P. 30-er jaren, olieverf op linnen, havengezicht 56x52cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U
H. Hopley White (Engelse school), aquarel op papier, St. Radigunds Abbey wear Dover 22 Okt. 1838 50x32cm. Cond.: G
Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee herenportretten 19x27cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G
R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U
V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U
H. Verhaaf ca. 1910, olieverf op paneel, treurende hond 25x25cm. Cond.: G
Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G
Riemko Holtrop, olieverf op papier, compositie II abstract 64x50cm. Cond.: G
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), vrouwelijk naakt (oude restauratie) 38x44cm. Cond.: M
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Hille?), Duitsland begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met burcht 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollands stadsgezicht 20e eeuw, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U
S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U
G. Saller (of Salter) München, olieverf op linnen, "Muhle bei Matterhorn" 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, damesportret (vouwtje in papier) 20x27cm. Cond.: G
Pierre Verhaegen 1907, aquarel op papier, landschap Belgie 35x24cm. Cond.: U
Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G
Twee antieke ingelijste prenten naar Arthur Essley ca. 1890 80x70cm. Cond.: G
Mary Ellen Janssen 1990, olieverf op linnen, landschap met paarden 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 30-er jaren, olieverf op linnen, berglandschap 49x34cm. Cond.: G
Monogram W.G. '74, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G
R. Lowe 20e eeuw, olieverf op paneel, biljartspelen 20x25cm. Cond.: G
Johannes Evert van Leeuwen (Leiden 1855 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, "De IJssel bij Hattem" 18x24cm. Cond.: G
H. van Dongen, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd Verso Maasdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, pendant riviergezicht 20x25cm. Cond.: U