Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Zilveren theelicht
Resultaat: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

12 Lepels & vorken
Resultaat: 700 EUR

12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 675 EUR

Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U

Zilveren dienschaal
Resultaat: 475 EUR

Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U

Zilveren thorapointer
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U

Zilveren sauskom
Resultaat: 380 EUR

Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

Imari schotel met zilv. blaker
Resultaat: 275 EUR

Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.

Zilveren theepot
Resultaat: 235 EUR

Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U

Zilveren wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 180 EUR

Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G

6 Zilveren messen
Resultaat: 170 EUR

Zes mooie messen met zilveren heften 835/000 26,5cm. Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Engelse bestekkist Art Deco
Resultaat: 160 EUR

Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G

Cakeschaal zilveren beugel
Resultaat: 150 EUR

Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 135 EUR

Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...

Beschuitbus/zilveren knop
Resultaat: 130 EUR

Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.

Zilveren visschep
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 125 EUR

Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U

Schotel met zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U

Vrijmetselaar doosje + ring
Resultaat: 120 EUR

Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U

Dekselcoupe, zilv. voet
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren geurhouder
Resultaat: 110 EUR

Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G

Zilveren rammelaar met parelmoer
Resultaat: 100 EUR

Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: UBirmingham ca.1900, (anker)

Zilveren vaas
Resultaat: 95 EUR

Grote Hollandse zilveren vaas, maker Van Kempen Voorschoten (voet verzwaard). 925/000 222gr. Cond.: U

Bonbonniere zilveren voet
Resultaat: 90 EUR

Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R

Tas met zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 90 EUR

Leuke set kleine zilveren zoutvaatjes met originele blauwe binnenbakjes 835/000 38gr.(samen) Cond.: U

Zilveren rammelaar met beenheft
Resultaat: 90 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Kralenbeurs, zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Resultaat: 80 EUR

Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G

Odeurflesje met zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G

2 Lepels en schep
Resultaat: 80 EUR

1x Zilveren kroketschep en 2 zilveren suikerschepjes, Hollands 835/000 54gr. Cond.: U

6 Zilveren miniatuurdieren
Resultaat: 80 EUR

6 Zilveren miniatuurdieren

Zilveren roomlepel
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U

Zilveren bierpul
Resultaat: 75 EUR

Zilveren miniatuur bierpul 28gr.H.5 cm. Cond.: U

Zilveren lepelvaasje
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands lepelvaasje,met zilveren rand, maker: H & B 835/000 8,5cm. Cond.: U

2 Peper & Zout strooiers
Resultaat: 70 EUR

Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U

Peper & Zout strooier
Resultaat: 70 EUR

Leuke set zilveren peper&zoutstel 800/000 83gr. Cond.: U

2 Kandelaartjes zilver
Resultaat: 70 EUR

2 Zilveren kaarsenstandaards 925/000 6cm. Cond.: G

Art-deco inktpot zilver
Resultaat: 70 EUR

Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U

Stolp met zilv. knop
Resultaat: 65 EUR

Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U

6 Delen zilver en verzilverd
Resultaat: 60 EUR

6 Delen zilver en verzilverd; 1x Zilveren loddereindoosje 1882 Hollands, beschadigd (835/000). 1x Zilveren damesbeursje Hollands (835/000). 3x Zilveren en verzilverde servetringen (800/000), 1x Alpaca...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Leuk uitgezaagd Engels zilveren bonbonschaaltje (Sheffield), maker W&H. 85gr. ø13cm. Cond.: U

Kristallen bonbonierre
Resultaat: 60 EUR

Kristallen amandelgeslepen biedermeier bonbonniere met zilveren voetje en gebogen geschulpte rand 19e eeuw. 12,5xø18cm. Cond.: G

Inktpotje + parfumflesje
Resultaat: 55 EUR

Engelse inktpot 925/000 en Duits parfumflesje 800/000 met mooi bewerkte zilveren doppen Cond.: U

Odeurflacon
Resultaat: 55 EUR

Odeurflacon met zilveren dop. Kristal (geslepen) 8xø2cm. Cond.: G

Inktpot met monogram
Resultaat: 55 EUR

Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren tennisser 925/000 22gr. H.4.5cm.Cond.: U

Zilveren peper & zout stel
Resultaat: 50 EUR

Set strakke zilveren peper&zoutstellen 835/000 45gr. 4cm. Cond.: U

Zilveren vaasje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vaasje (voet verzwaard), Kempen 835/000 86gr. Cond.: U

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 48 EUR

W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R

Karaf
Resultaat: 45 EUR

Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U

Amerikaanse sterling beker
Resultaat: 45 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Mooi bewerkt zilveren pillendoosje 800/000 33gr. Cond.: U

Zilveren maliën portemonnee
Resultaat: 45 EUR

Mooi zilveren maliëntasje 800/000 150gr. 12cm. Cond.: U

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 40 EUR

2 Antiek Hollands zilveren zuurvorkjes/vleesvorkjes in doos uit 1871 835/000 32gr. Cond.: U

3 Zilveren dobbelstenen
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren dobbelsteentjes. Gewicht samen 31gr.

Zilveren kaarsenstandaard
Resultaat: 36 EUR

Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U

Zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861

Zilveren flessenopener
Resultaat: 35 EUR

Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 35 EUR

Mooi Engels zilveren pillendoosje 925/000 20gr. Cond.: U

2 Jasmonturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren mooi bewerkte jasmonturen 20e eeuw 800/000 16gr.

2 Miniatuur portemonnees
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren maliëntasjes 800/000 60gr. Cond.: U

7 Menuhouders
Resultaat: 30 EUR

7 Menuhouders gestempeld sterling 950 34 gr.

6 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U

Dienblad met kofiiestel
Resultaat: 25 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

Verzilverde beugeltas
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G

3 Verzilverde schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

3 Verzilverde schaaltjes. 1 x Bonbonschaaltje op voetje met operngewerkte rand 7,5x15x11cm. 1x Bonbonschaaltje met hengsel 9xø11cm. 1x Marmeladepot met persglazen binnenbak met deksel 11,5xø11cm. Alle...

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

Zilveren asbakje
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U