Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

Duitse barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...

Bouille stijl meubel
Resultaat: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Notenhouten Franse buffetkast
Resultaat: 800 EUR

Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...

Eiken tweedeurs kast 1820
Resultaat: 800 EUR

Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G

Eiken kabinetkast
Resultaat: 800 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1810
Resultaat: 750 EUR

Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G

Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast
Resultaat: 742 EUR

Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...

Louis Seize commode
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G

Hollandse Renaissansce kast
Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G

Empire secretaire
Resultaat: 700 EUR

Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R

Franse kersen tafel
Resultaat: 550 EUR

Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G

18e Eeuwse Gelderse kussenkast
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G

Commode met 3 laden
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...

Eiken barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine kabinet
Resultaat: 400 EUR

Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U

Eethoek Queen-Anne stijl
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

2 Gestoken stoelen
Resultaat: 380 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U

Panelen kast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G

Mahonie damesbureau
Resultaat: 335 EUR

Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G

Muntenverzamelaars kast
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G

Mahoniehouten kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G

Massief eiken Engels rolbureau
Resultaat: 300 EUR

Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.

Mahonie vitrine
Resultaat: 300 EUR

Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.

Mahonie speeltafel met marmer
Resultaat: 300 EUR

Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...

Engelse vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U

6 Eethoekstoelen, Viktoriaans
Resultaat: 300 EUR

6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U

Wandtafel Queen-Anne stijl
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G

Tweedeurs linnenkast
Resultaat: 275 EUR

Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U

Salontafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G

Chinese vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...

Duitse kist, rond deksel
Resultaat: 250 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G

Engels bureau
Resultaat: 250 EUR

Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G

Franse eiken kast
Resultaat: 250 EUR

Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.

Naaitafel met intarsia
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G

Klein bijzet boekenkastje
Resultaat: 225 EUR

Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G

Barokstijl bankstel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G

Duitse kist
Resultaat: 225 EUR

Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G

Theetafel met lade
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...

Franse halve maan tafel 1800
Resultaat: 200 EUR

Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...

Commode
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G

Duitse broodpsinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G

Boekenkast
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.

6 Stoelen
Resultaat: 200 EUR

6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U

Grenen archiefkast
Resultaat: 200 EUR

Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G

Teakhouten ladenkast
Resultaat: 200 EUR

Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.

Eikenhouten kist 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G

Rolluik kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G

Ovale wandspiegel
Resultaat: 180 EUR

Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 200x300cm.
Resultaat: 175 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.

Biedermeier foltaire
Resultaat: 170 EUR

Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U

Smeedijzeren bijzettafel
Resultaat: 160 EUR

Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 150 EUR

Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U

Bijbelstandaard
Resultaat: 140 EUR

Massief beukehouten op mahoniegekleurde bijbelstandaard ca. 1880. Hollands/Duits met gedraaide poot op 3-spant. 102x60x42cm. Cond.: G

Bank
Resultaat: 136 EUR

Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U

Grote nappa leren stoel
Resultaat: 135 EUR

Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U

Hollands buffetkastje
Resultaat: 130 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

Hollandse klepsectetaire
Resultaat: 125 EUR

Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U

Kamerscherm, Japans
Resultaat: 123,5 EUR

Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U

Eiken bureau
Resultaat: 120 EUR

Eiken damesbureau (Davenport model) eind 20e eeuw in zeer goede staat 120x70x60cm. Cond.: G

Pers
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U

Notenhouten theekastje
Resultaat: 120 EUR

Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U

Eiken bureaustoel
Resultaat: 110 EUR

Massief eikenhouten Duitse bureaustoel ca. 1920 met leer overtrokken 85x61x53cm. Cond.: G

Mahoniehouten bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R

Dagobert stoel
Resultaat: 100 EUR

Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U

Eikenhouten servieskast
Resultaat: 100 EUR

Massief eikenhouten 2-deurs servieskast eind 20e eeuw. Onder met 2 lades, binnen met 3 schappen. Nieuwprijs was Fl. 3.450,00. 185x160x54cm. Cond.: G

5 Oorstoelen
Resultaat: 100 EUR

Vijf beukenhouten stoelen ca. 1940 met lederen bekleding en snijwerk en koperen spijkers, waarvan 4 met oren (oorstoelen). 104x80x55cm. Cond.: R

Grenen ladenkastje
Resultaat: 90 EUR

Grenenhouten Duitse 3 laden commode ca. 1880. 84x102x58

Notenhouten salontafeltje
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten salontafeltje (Willem III, 19e eeuws) met een vierspant poot. Randen met zwart afgezet 55x57x53cm. Cond.: G

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 90 EUR

Engelse Windsor stoel van iepenhout ca. 1820 110x66x61cm. Cond.: G

Gestoffeerde armleunstoel
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde eikenhouten armleunstoel met oren ca. 1920. Stoel is recentelijk opnieuw gestoffeerd met cremekleurige bloemenstof 105x70x73cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 90 EUR

Marmeren zuil 20e eeuw, groen met zwart 75xø12cm. Cond.: U

Halve maan tafel
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee moderne bijzettafeltjes (kersenkleur) met facetgeslepen glasplaten in zeer goede staat 65x55x55cm. Cond.: U

Schommelstoel
Resultaat: 85 EUR

Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G

Naaitafeltje ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G

Mahoniehouten plantentafeltje
Resultaat: 80 EUR

Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G

Eiken dressoir
Resultaat: 80 EUR

Hollands eikenhouten dressoir ca. 1920 het houtsnijwerk (Twents) en koper beslag 125x88x53cm. Cond.: G

Eiken wijntafeltje
Resultaat: 80 EUR

Eiken antiek tafeltje met gedraaide poot (3 poten uitgewerkt) 19e eeuw in goede staat 72x66cm. Cond.: U

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel met ovaal geschulpt bovenblad en uitgewerkte voet 50x120x71cm. Cond.: U

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse eiken Hollandse commode met ronde hoeken 86x92x50cm. Cond.: R

2 Clubfauteuils
Resultaat: 80 EUR

Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U

Tafelonderstel
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

2 Louis Quinze stoeltjes
Resultaat: 75 EUR

Twee Louis Seize stijl beukenhouten stoelen met blauwe stoffering 20e eeuw. 90x60x53cm. Cond.: U

Rond ingelegd tafeltje
Resultaat: 75 EUR

Frans mahoniehouten ingelegd bijzettafeltje op 3-spant ca. 1880. Bovenblad is ingelegd met bloemen en omrand met messing hekje en brons. 75xø40cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 75 EUR

Eiken fineer tweedeurs Hollandse linnenkast met schappen en lade. In goede staat ca. 1910 191x112x45cm. Cond.: G

4 Eetkamerstoelen
Resultaat: 75 EUR

Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U

Verguld plantentafeltje met marmer
Resultaat: 72 EUR

Goudkleurig 4-kantig plantentafeltje met marmeren blad. geheel staand op leeuwepootjes 1e helft 20e eeuw. Geheel goudkleurig beschilderd 76x25x25cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theestoof met roodkoperen ketel en comfoor

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G

Rolluiken kastje
Resultaat: 70 EUR

Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R

Windsor chair
Resultaat: 70 EUR

Engelse iepenhouten Windsor chair ca. 1820. prachtige patina 95x57x52cm. Cond.: G

2-Deurs kastje op klauwpoten
Resultaat: 69 EUR

Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G

Eiken bureautje
Resultaat: 65 EUR

Eiken Hollands schrijfbureau ca. 1910 met lades en deuren 140x74x71cm. Cond.: R

Ingelegd bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G