Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten Petrus
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G

Bronzen Beer
Resultaat: 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Bronzen dame
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur, abstract
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

Bronzen adelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G

2 Kaarsenkandelaars
Resultaat: 160 EUR

2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...

Beeld, Ch. Levy
Resultaat: 135 EUR

Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 130 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 125 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 125 EUR

Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Igbo masker, Nigeria
Resultaat: 100 EUR

Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G

Bronzen hoofd
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Aziatisch hoofd met vier gezichten 19e of 20e eeuw (China of Japan) 21x19x18cm. Cond.: G

Bronzen vrouw
Resultaat: 95 EUR

Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G

Paard met man
Resultaat: 90 EUR

Paard met man (compositie) ca. 1900, waarschijnlijk naar Remmington in goede staat 34x38x15cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een naakte vrouw in danshouding 21e eeuw. Zwart marmeren sokkel 45x18x12cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen violist
Resultaat: 80 EUR

Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G

Masker, Grebo
Resultaat: 80 EUR

Zeer zeldzaam en oud Grebo masker uit Liberia. Dit masker is meer dan 80 jaar oud.

Bronzen haan
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld eind 20e eeuw. Voorstellend een kakelende haan. Haan heeft Aziatische munten aan elkaar gereigd met een touw over de rug lopend. 36,5x26x11cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een stier in gevechtshouding 21e eeuw 22x32x16cm. Cond.: G

Bronzen hangbuikzwijn
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een lachend hangbuikzwijntje 21e eeuw. Op zwart marmeren sokkel 16x25,5x16cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.

Beeld, Bamileke
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam Bamileke beeld uit Cameroon. Dit beeld is 40/50 jaar oud en 65 cm hoog.

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Marmeren beeld Christus
Resultaat: 60 EUR

Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U

Bronzen naakte dame
Resultaat: 60 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G

Houten beeldje
Resultaat: 60 EUR

Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Resultaat: 55 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G

3 Bronzen penningen
Resultaat: 50 EUR

3 Bronzen penningen. 1x NKF 1913 -11963 ø11cm. 1x Frank Lloyd Wright "I'll think as i'll act as i am" ø8cm. 1x Carnaval 1959 met een Latijnse spreuk ø6cm. Cond.: G

Bronzen pressepapier
Resultaat: 50 EUR

Bronzen presse-papier (vuurverguld) met drie kabouters gemonteerd op een houten plankje 30-er jaren 13x16x21cm. Cond.: G

Beeld, Bulu
Resultaat: 50 EUR

Prachtig apen beeld van de Bulu stam uit Cameroon. Het beeld is 40-50 jaar oud en 30 cm hoog.

Chinese figuur
Resultaat: 50 EUR

Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U

Bronzen asbak
Resultaat: 45 EUR

Bronzen asbak in Art Deco vorm 20e eeuw. 6,5xø14cm. Cond.: G

Beeld van een vrouw
Resultaat: 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, paard
Resultaat: 35 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 35 EUR

Bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw, boedha met cobra 17x7x5cm. Cond.: U

Beeld, tempelwachter
Resultaat: 35 EUR

Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G

Buste Romeinse officier
Resultaat: 35 EUR

Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G

Aardewerk beeld
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk beeld begin 20e eeuw. brons gepatineerd vermoedelijk Duitsland. Gesigneerd E.J.M. minimale beschadiging aan de voet 50x18x24cm. Cond.: G

Beeld, valkenier
Resultaat: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een valkenier 47x14x13cm. Cond.: G

Beeld, visser
Resultaat: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een jager met harpoen (visser) 50x14x13cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kandelaar ongesigneerd 50-er jaren 12x25x21cm. Cond.: U

Aardewerken buste
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk buste 20e eeuw, gesigneerd Tojanta Yaao, Griekse god. reproductie op marmeren sokkel, neus beschadigd 23x19x10cm. Cond.: G

Bronzen Mariabeeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen Mariabeeld 19e eeuw 38x7x10cm. Cond.: G

Indonesisch houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch tropisch houten beeld van een zittende vrouw 20e eeuw 32x23x13cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen beeld van een Indonesische dame met stok in de handen eind 20e eeuw 52x14x13,5cm. Cond.: G

Beeldje, 5 figuren
Resultaat: 20 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Beeld, reiger
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 20 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met aparte haardracht 20x9x8,5cm. Cond.: G

7 Dierfiguren
Resultaat: 10 EUR

7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U

Gipsen heilig hart beeld
Resultaat: 10 EUR

Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R