Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Percussie pistolen
Resultaat: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Kristallen hanglamp
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U

Amsterdamse schoollamp
Resultaat: 275 EUR

Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U

2 Petroleumlampen
Resultaat: 240 EUR

Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G

Staande Majolicalamp
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G

Wals
Resultaat: 175 EUR

Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

Kop
Resultaat: 150 EUR

Oude opgezette wilde zwijn kop in goede staat 52x50x35cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 120 EUR

2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G

2 Grote lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G

2 Amfora's
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U

Scheepskompas + Patrijzenpoort
Resultaat: 120 EUR

Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...

Pijpje, schedel
Resultaat: 100 EUR

Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 90 EUR

5-Armige kaarsenkandelaar bestaand uit een Frans eikenhouten gesneden voet ca. 1880 en een vuurvergulde 5-armige kaarsenkroon 19e eeuw. Porseleinen bordje in het midden 58xø25cm. Cond.: G

Voetlamp Tiffany
Resultaat: 90 EUR

Tiffany voetlamp met rood-gele kap 21e eeuw 48xø30,5cm. Cond.: G

Antiek koperen houtbak
Resultaat: 90 EUR

Grote antiek koperen Hollandse houtbak met hengsel 19e eeuw 31xø52,5cm. Cond.:G

Cassette met 35 medailles
Resultaat: 90 EUR

Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G

Tinnen olie- en azijnstel
Resultaat: 90 EUR

Olie en azijnstel met peperbus ca. 1880. Luois Seize stijl met kristal en tin (goudgekleurd) 22x19x12,5cm. Cond.: G

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 90 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Zilvertin jachthond
Resultaat: 80 EUR

Zilvertin wandplaquette van G. Bommet Duitsland ca. 1920 met eiken lijst Cond.: U

Kistje
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Bouille likeurkeldertje met koper en schildpad inlegwerk. Binnenwerk geschikt voor 3 karaffen. Houten kistje in zeer goede staat met origineel slot 15x28x13cm. Cond.: G

Telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G

Zakkroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Kristallen zakkroonluchter 30-er jaren Hollands. Met drie lampen in zeer goede staat 75xø38cm. Cond.: G

Damhertgewei met jachthoorn
Resultaat: 80 EUR

Oud damhertgewei (59x55x56cm.) ca. 1900 met oude jachthoorn (123xø12cm.) ca. 1900. Cond.: G

Chinese sieradenkist
Resultaat: 80 EUR

Chinese lakwerk sieradenkist. handbeschilderd met koperbeslag 20e eeuw 18x40x23cm. Cond.: G

4 Krissen
Resultaat: 75 EUR

Vier oude Indonesische krissen uit de 19e en 1e helft 20e eeuw. Tropische houtsoorten met metaal. Schede mooi uitgewerkt (1 met schildpad en zilver). Handvat ontbreekt bij 1 kris. 45cm. 43cm. 49cm. en...

Mahoniehouten Hollandse theestoof
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Hollandse theestoof 19e eeuw. Willem III periode met stoof en ketel 47xø31cm. Cond.: G

2 Tafelstukken
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse tafelstukken (compositie) Empirestijl 2e periode 22xø20,5cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 46xø25cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 70 EUR

Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G

Draadlamp
Resultaat: 70 EUR

Staande lamp met chromen onderstel. Kap van cilinderglas met daarin gedraaid draad 21e eeuw 168xø19,5cm. Cond.: G

Koperen jardiniere
Resultaat: 70 EUR

Antieke koperen jardiniere 19e eeuw. Empire revival ca. 1880. Vermoedelijk Duits of Frans 16x22x19cm. Cond.: U

Antieke barometer ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke barometer ca. 1900 van eikenhout gesneden, met Frans opschrift 46x23x4,5cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 65 EUR

Grote 5 armige silverplated kaarsenkandelaar 21e eeuw, geheel gemaakt in de Empire stijl 123x50x50cm. Cond.: G

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en origineel slot. In zeer goede staat 23x12x15cm. Cond.: G

2 Wijwaterhouders
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke koperen wijwaterhouders met hengels ca. 1900 24xø22cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 47xø24cm. Cond.: G

Tinnen scheerbekken
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam tinnen scheerbekken ca. 1900. onderkant gestempeld J.D. 3x28,5x22cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Tinnen kraantjeskan Hollans 18e-19e eeuw 38x26xø15cm. Cond.: G

Wierookbakje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen wierookbrander (Japans of Chinees) 19e-20e eeuw in de vorm van handen 17xø10cm. Cond.: G

Bijbel
Resultaat: 60 EUR

Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S

Divers koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Franse koperen kookpannen ca. 1900 met hengsel of steel. ø34cm. ø31cm. ø31cm. ø26cm. ø21cm. ø19cm. Cond.: U

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U

Scheepskijker
Resultaat: 55 EUR

Antieke 19e eeuwse scheepvaart verrekijker van koper. vermoedelijk Engeland 61xø6cm. Cond.: G

Lamp, bol
Resultaat: 55 EUR

Bronzen bolhanglamp, met glas en diversen behangen. 21e eeuw. In nieuwstaat. Cond±G 60x26cm.

3 Staande kandelaars
Resultaat: 55 EUR

3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G

2 Ivoren schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G

Bronzen vijzel 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen vijzel met stamper, 19e eeuw 14xø15cm. Cond.: U

Kruis met 2 kandelaars
Resultaat: 50 EUR

3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Aziatisch houtsnijwerk midden 20e eeuw met een voorstelling van een waterbuffel die aangevallen wordt door een krokodil en 3 personen die de buffel proberen te redden 50x16cm. Cond.: G

Oude haardset
Resultaat: 50 EUR

Oude gietijzeren haardset, rijkelijk uitgewerkt 54x30x16cm. Cond.: U

Tafelopzet
Resultaat: 50 EUR

WMF tafelopzetvoet in Empirestijl ca. 1900. Messing verzilverd. Voet verzilverd met guirlandes 22xø14cm. Cond.: G

Bontjas van nertsstaarten
Resultaat: 50 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G

Beeld, Songue
Resultaat: 50 EUR

Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.

Schaakspel groot
Resultaat: 50 EUR

Groot schaakspel met opbergladen met mooie houten speelstukken.

Doos boeken
Resultaat: 50 EUR

Doos met diverse informatieve boeken o.a; handboek voor het restaureren van schilderijen, Schilderkunst van A tot Z, Kreeft kookboek, Wonen in Groot-Britannië, Antiek encyclopedie, etc. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

6 Koperen figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes koperen dierenfiguren eind 20e eeuw Cond.: G

Grote kroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.

Staande halogeenlamp
Resultaat: 50 EUR

Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G

6 Schilderijlampjes
Resultaat: 45 EUR

6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G

Bontjas, Nerts donker
Resultaat: 45 EUR

Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G

Voetlamp Tiffany
Resultaat: 45 EUR

Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G

2 Theelichten
Resultaat: 45 EUR

Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G

Bontjas van nertskoppen
Resultaat: 45 EUR

Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 45 EUR

Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G

Messing wandschotel
Resultaat: 41 EUR

Grote messing wandschotel ca. 1900 met keramiek voorstelling van Roma Fontana Di Trevi Dall Alto 6,5xø46cm. Cond.: U

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

Tibetaans sieradendoosje
Resultaat: 40 EUR

Tibetaans sieradendoosje met handbeschilderde voorstelling (ook aan de binnenkant).

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Engelse tinnen kraantjeskan gemerkt Britannia Philip Asherry & Sons Sheffield begin 20e eeuw 46x25x26cm. Cond.: G

Haardset, blaasbalg etc
Resultaat: 40 EUR

Diverse haardset onderdelen o.a; 2x haarbokken met het gezicht van een man, 1x blaasbalg met koperen voorstelling, pooktang + schepje en een verchroomde kaarsendover. Alles midden 20e eeuw Cond.: G

Oude pijp
Resultaat: 40 EUR

Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U

Pijpje, leeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G

Chocolade ketel
Resultaat: 40 EUR

Nikkel chocolade schenkketel met brander ca. 1900 50x22,5x24cm. Cond.: G

6 Heilige kruizen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G

23 Heilige kruizen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 23 kleine heilige kruizen van diverse materialen Cond.: G

2 Japanse sigarettendoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Japanse sigarettenhouders. 1x Sigarettenhouder ca. 1920 met gezicht op een dorp, compleet met messing ingelegd 11x8,5cm. 1x Sigarettenhouder ca. 1960 met afbeelding van bamboetakken en vogel, ing...

Bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Engelse stijl bureaulampje zilverkleurig 21e eeuw. Kap is verstelbaar 37x35x20cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

2 Wandelstokken
Resultaat: 40 EUR

2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een silver plated knop L.: 92cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 36 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G

2 Mahonie bloempotten
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

2 Reclameobjecten
Resultaat: 35 EUR

Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G

Kruithoorn
Resultaat: 35 EUR

Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G

Wafelijzer + Snijmachine
Resultaat: 35 EUR

Antiek wafelijzer en snijmachine eind 19e eeuw van ijzer, koper en hout 34x45x44cm. en 85x13cm. Cond.: G

Haal met heksenketel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse haal met heksenketel 18e-19e eeuw, bodem kapotgescheurd 90x7x5cm. en 18xø28cm. Cond.: G

Twee houten plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G

Oude kassa
Resultaat: 35 EUR

Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G

Schrijfkistje
Resultaat: 35 EUR

Chinees of Japans schrijfkistje begin 20e eeuw met inlegwerk. Binnenkant zwarte lak. met sleutel 32x25x9cm. Cond.: G

Kandelaar, Empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Kandelaar in Empire stijl van koper met zwart metaal 20e eeuw 52x22x22cm. Cond.: G