Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon
Resultaat: 750 EUR

Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G

Frans koffieservies
Resultaat: 500 EUR

12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R

16 Kop & Schotels
Resultaat: 350 EUR

16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G

Royal Albert,eetservies
Resultaat: 300 EUR

Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...

Delftse plaquette
Resultaat: 300 EUR

Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M

Blauw servies
Resultaat: 250 EUR

Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U

Kapitaal bord
Resultaat: 250 EUR

Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G

Porseleinen Droste servies
Resultaat: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Man en vrouw (walrustand)
Resultaat: 200 EUR

Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 200 EUR

5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 200 EUR

34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...

Collectie Swarovski
Resultaat: 190 EUR

Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...

11 Delen Meissen
Resultaat: 190 EUR

11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G

Blauwe vaas met oren
Resultaat: 180 EUR

Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.

17e Eeuws delfts bord
Resultaat: 175 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R

Chinese vaas 1900
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels, ca. 1700
Resultaat: 170 EUR

6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 170 EUR

Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R

Divers glaswerk
Resultaat: 160 EUR

37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G

Rosenthal groep
Resultaat: 160 EUR

Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G

Delftse treef
Resultaat: 160 EUR

Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R

18e Eeuws fries spreukenbord
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder 18e eeuws Fries spreukenbord anno 1783 met twee spreuken. Is gelijmd ø35cm. Cond.: R

Porseleinen groep, kinderen
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen groepje
Resultaat: 155 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met figuren 3xø30cm. Cond.: U

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G

5 Kop&Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 145 EUR

5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G

Villeroy & Boch servies
Resultaat: 145 EUR

Groot Villeroy & Boch eet- en ontbijtservies design "Alt Strassburg Mettlacher steindruck". Enkele delen licht beschadigd.

Chinees aardewerken vaas
Resultaat: 130 EUR

Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.

2 Flacons
Resultaat: 130 EUR

Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G

Imari vaas
Resultaat: 125 EUR

Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.

Lampenvoet
Resultaat: 120 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

2 Porseleinen bokalen
Resultaat: 120 EUR

2 Porseleinen bokalen 2e helft 20e eeuw met 3 meisjes die de bokalen dragen. Gemerkt R.B. 1 Bokaal is gerestaureerd aan de voet 25,5xø19cm. Cond.: G

3-Delig terracotta kaststel
Resultaat: 120 EUR

3-Delig Chinees terracotta kaststel 19e eeuw. Vazen gedecoreerd met draken, middelste vaas wordt gedragen door 3 figuren. Cond.: G

Schotel
Resultaat: 120 EUR

Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws trekpotje, blauw decor met samoerai te paard. (China of Japan), minime chip 9,4x11,4xø6,7cm. Cond.: G

Imari dekselvaas
Resultaat: 115 EUR

Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 100 EUR

Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G

Japanse vaas 1910-1920
Resultaat: 95 EUR

Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U

Imari bord ø33cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote Japanse goudimari schotel 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor en geheel omrand met bloemendecor ø33cm. Cond.: U

3 Kop&Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

3 Chinese kop (4xø7,5cm.) en schotels (2,5xø11,5cm.) eind 18e eeuw met landschapsdecor Cond.: G

5 Tegeltjes, religieus
Resultaat: 90 EUR

5 Mangaankleurige tegeltjes 19e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R

8 Imari schotels
Resultaat: 90 EUR

8 Imari porseleinen schotels, goud imari 19e eeuw (chips eraf) ø10,5cm. Cond.: M

Imari porseleinen bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U

Imari bord ø34,5cm.
Resultaat: 85 EUR

Japans imari Arita schotel 18e eeuws met bloempotdecor en een paradijsvogel. Bord is op meerdere plekken gelijmd ø34,5cm. Cond.: M

Imari kastkom
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G

Kelkvormig glas
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws glas, rijkelijk gegraveerd "De Groote visserij", hoge kwaliteit (voet beschadigd) 18,2x7,7cm. Cond.: R

Kelkvormig glas
Resultaat: 80 EUR

Slingerglas (18e-19e eeuw) met brede voet (kleine chip 18x8,3cm. Cond.: G)

Kelkvormig glas
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws glas met tekst "Het welvaaren van de leerlooier" 19,5x8,4cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 80 EUR

Chinees Imari porseleinen bord. In het midden gedecoreerd met bloemen op vaas eind 20e eeuw. 8xø41cm. Cond.: G

Albast trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Antiek albast trekpotje, vermoedelijk China 19e eeuw 6,5x10,4xø7cm. Cond.: G

Porseleinen groepje, wipwap
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

5 Diverse bordjes
Resultaat: 75 EUR

5 Blauwe Chinese borden 18e eeuw. 3 Borden gedecoreerd met met bloemen op vaas staand op tafel. Borden hebben lichte randschade en haarscheurtjes ø23,5cm. 2 Borden gedecoreerd met bloemenrand met guir...

Grote imari schotel
Resultaat: 75 EUR

Grote kapitale Japanse goud-imari schotel, 1e helft 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en vogels. In het midden 3 bloemen ø45,5cm. Cond.: U

3 Borden
Resultaat: 75 EUR

3 Duitse borden. 2x Blauw bord (KPM) met bloemdecor en vlinder. Rand gedecoreerd met guirlandes en goudkleurig randje ø24cm. Cond.: G. 1x Duits warmhoudbord gedecoreerd met Zwiebelmuster motief 5,5xø2...

Aardewerken kruik
Resultaat: 70 EUR

Aardewerken schenkkan 18e-19e eeuw Duitsland 35x25x22cm. Cond.: G

47-Delig servies
Resultaat: 70 EUR

47-Delig servies van Royal Sphinx serviesgoed (Holland, Maastricht) 50-er jaren in pastelkleuren. Lichte beschadigingen Cond.: G

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Resultaat: 65 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

Frans servies
Resultaat: 65 EUR

27-Delig Frans koffieservies gemerkt G.D.A. France ca. 1930. Bestaand uit 12 Kop & Schotels, koffiekan, melkkannetje, suikerpotje. Rand met rozen en goudkleurige guirlandes gedecoreerd Cond.: G

3 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

3 Blauwe 18e eeuwse tegels met landschapsdecor met boten op water. 1x Waarschijnlijk 17e eeuw. 13x13cm. Cond.: G

3-Delig kaststel Satsuma
Resultaat: 65 EUR

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

3 Delen Herend
Resultaat: 65 EUR

3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U

Imari dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Imari dekselvaasje 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen. Deksel met een zittend hondje. Dekselrand heeft 2 bakscheurtjes 30,5xø14cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinese dekselvaas 20e eeuw 44xø26cm. Cond.: U

Kristallen karaf
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.

3 Bijbelse tegels
Resultaat: 60 EUR

3 19e Eeuwse blauwe tegels met bijbelse voorstellingen. 1x Jezus loopt met kruis Mat. 27.V.32. 1x Man knielt bij heer Lucas.15V.10 1x Jezus gekruisigd Luc.23V31. Allen 13x13cm. Cond.: G

Porseleinen tafelopzet
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelopzet gemerkt R.B. Voorstellend grote schelp met linsk en rechts een jongen en een meisje met bloemenkrans 20e eeuw. 18x24x14,5cm. Cond.: G

2 Chinese kastkommen
Resultaat: 60 EUR

2 Chinese porseleinen kastkommen ca. 1900. Handbeschilderd met lichte randschade 6,5xø18,5cm. Cond.: G

Celodon schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Groen Chinees celodon schaaltje 19e eeuw. Binnenkant met draken gedecoreerd 5,5xø19cm. Cond.: G

Grote Japanse schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote kapitale Japans porseleinen schotel ca. 1900. Gedecoreerd met landschapsdecor en zwarte rand. Binnenin allemaal bloemen ø47,5cm. Cond.: U

Melkkannetje
Resultaat: 60 EUR

Bijzonder schenkkannetje 18e eeuw. Vermoedelijk Chinees met voorstelling van rammen en bloemen 13,3x9,5xø7,2cm. Cond.: G

Chinees bord. Zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Chinees bord 18e eeuws met zilveren hengsel Kang Xi. Haarscheur en chip aan de rand ø22,5cm. Cond.: R

Blauwe schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

Ivoren tand
Resultaat: 60 EUR

Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G

Servies Mosa
Resultaat: 60 EUR

12 Persoons eet- en koffie/thee servies van Mosa Maastricht 50-er jaren. Groen gekleurd met een gouden randje. Geheel bestaand uit 12 borden, 12 kop & schotels, 3 terrines, dienschaal, vleesschaal, bo...

Majolica portretbord
Resultaat: 60 EUR

Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G

Ivoren figuur
Resultaat: 55 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G

2 Delen Herend
Resultaat: 55 EUR

Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U

Groot beeld
Resultaat: 50 EUR

Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G

Rosenthal vaas + sierschotel
Resultaat: 50 EUR

Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

2 Chinese gemberpotten zonder deksel 20e eeuw. 16xø17cm. en 12,5xø13,5cm. Cond.: G

2 Opaline vazen
Resultaat: 50 EUR

2 Groene opaline vazen ca. 1910, handbeschilderd met een huisje en daaromheen bloemen. 25,5xø13cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Blauw Chinese schotels 18e eeuw. 1 Grote ronde schotel met geribte rand en landschapsdecor, rand met bloemdecor. Schotel is gerestaureerd met 5 nagels aan de achterkant, randbeschadiging 5xø28cm. 1x...

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinese schotel met figurendecor 18e eeuw. Lichte randschade ø28,5cm. Cond.: G

Japans sieradendoosje
Resultaat: 50 EUR

Japans porseleinen eiervormig sieradendoosje eind 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor 9,5x15,5x10cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 50 EUR

Antiek porseleinen goud-imari bord. Japans 19e eeuw met bijzondere beschildering in goede staat.

Imari vaasje
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws goud-imari vaasje. 2 Chips Cond.: R

6 Imari kopjes
Resultaat: 47 EUR

6 Imari porseleinen kopjes Japans 19e eeuw. Beschadigd ø6cm. Cond.: R

Gouds platelen vaas
Resultaat: 45 EUR

Gouds platelen vaas met oor, "Dolce" Iris Gouda 1e helft 20e eeuw 24xø12cm.

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 45 EUR

Plateel vaasje gemerkt Regina Gouda Holland 15xø7cm. Cond.: G

Swarovski beeldje
Resultaat: 45 EUR

Swarovski kristal beeldje Art. 7460 Nr. 108. Twee mussen bij drinkbakje 6,3xø7,7cm. in originele doos. Inclusief 17 gekleurde steentjes (facet geslepen). Cond.: U