Ypsilon collier sterling zilver 925/000 bezet met 9 houtkogels en een kruis, L.ketting 50 cm.,hanger L.6.5 cm.
Slangen ketting sterling zilver 925/000 L.44 cm., waaraan een kogel bezet met zirkonia, ø 11mm.,
Ketting zilver 925/000 L 45 cm., waaraan een hanger met kweekparel ø 12mm en een zirkonia.
Collier van witte kweekparels, ø10mm., L.45 cm.,bolsluiting zilver 925/000
Creme kleurige barock kweekparel collier L.45 cm.,waaraan een zilveren kliphanger in de vorm van een hart, sterling zilver 925/000,bezet met zirkonias. ø 12.5 mm.
Armband met 5 Peacock-staafparels, 9 kleine kweekparels, 3 kweekparels, Sluiting zilver 925/000, L.19 cm.
Collier van 3 verschillende kleuren barnsteen,in elkaar gedraaid,L.55 cm. sluiting zilver 925/000 verguld
Collier gemaakt van button kweekparels en kwarts nuggets, L.49 cm., sluiting zilver 925/000
Collier zilver 925/000 met een granaat cabochon en 4 granaatbolletjes. L.45cm.ca. 6.25 gr.
Ketting zilver 925/000 waaraan een medaillon in de vorm van een hart, bezet met robijn,citrin,peridot,amethist,aquamarijn en bergkristal. hart 24x32 mm.,L.ketting 45 cm., Totaalgew.ca.10.9gr.
Ypsilon collier zilver 925/000 (sterling) met ronde bolletjes.ketting L.42 cm., bolletjes L. 9 cm.ca. 10.9 gr.
Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.
Zilverkleurige ketting met hanger Playboy-Bunny, met een kristal als oog. L.46. Hanger 20x31 mm.
Set sterling zilver 925/000 bestaande uit een halsketting L.45 cm.,en oorstekers ø 10 mm., allen bezet met 3 zirkonia's, 4.1 gr.
Set sterling zilver 925/000 bestaande uit een ketting L.45 cm. en oorstekers ø 12 mm. 4.1 gr.allen bezet met 1 zirkonia
Ketting zilverkleurig L 46 cm., waaraan een Hanger Playboy-Bunny,20x31 mm., bezet met kristallen. 3 rode kristallen als oog en strikje.