07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

parel collier
Geen vanafprijs

parel collier
Geen vanafprijs

ketting engel
Geen vanafprijs

Doos koperwerk
Geen vanafprijs

Damhertgewei
Geen vanafprijs

Doos met 25 tafellakens
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Stoofje
Geen vanafprijs

Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G

Grote salonlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

2 Raamhorren
Geen vanafprijs

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 22 EUR

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Theestoof
Geen vanafprijs

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

Plafondlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Kleine kapstok
Resultaat: 55 EUR

2 Koffiemolens
Resultaat: 10 EUR

Petroleumcomfort
Resultaat: 20 EUR

Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Geen vanafprijs

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G

Doos kleedjes
Geen vanafprijs

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G