59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R
Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G
Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G
Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G
Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G
Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U
Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G
Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.
Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G