Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gero zilveren bestekkoffer
Geen vanafprijs

59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 45 EUR

Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes holland 835/000 14gr

Kristallen glaasje, zilv. voet
Startprijs 10 EUR

Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G

2 Silverplated flessenbakken
Resultaat: 20 EUR

Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Vaas met zilv. voet
Resultaat: 20 EUR

Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U

3 Maliën portemonnee's
Resultaat: 35 EUR

3 Silverplated maliën portemonnees 20e eeuw. Cond.: R

9 ZIlveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G

Bestek in koffer
Resultaat: 20 EUR

Vierdelig bestekset in cassette, metaal vernikkeld met 2 verschillenbde visscheppen. Allen met bloemmotief gegraveerd 22-29,5cm.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

Zilveren potloodhouder
Startprijs 25 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

15 Delen verzilverd en nikkel
Resultaat: 25 EUR

Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Schenkkan
Startprijs 25 EUR

Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U

Doos verzilverd
Resultaat: 35 EUR

Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G

Bowllepel silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Zes persoons silverplated visbestek, 14-delig. Engels ca. 1930 met bakelieten grepen in houten cassette.17,5-28cm.

Hengselschaal,silver-plated
Startprijs 25 EUR

Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G

2 Silverplated Jugendstil schalen
Startprijs 30 EUR

Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

Groot silver-plated bestek
Resultaat: 30 EUR

Divers silver-plated bestek Duitland 20e eeuw Cond.: G

Theelepel met dekseltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theelepel 800/000 ca. 42gr. 14cm. Cond.: G

2 Zilveren juslepels
Resultaat: 25 EUR

Twee antiek zilveren sauslepels ca. 56gr. 16cm. Cond.: G