Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten klepsecretaire
Geen vanafprijs

Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.

Vierdeurs buffetkast
Resultaat: 175 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Notenhouten eetkamertafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U

Salonbank
Geen vanafprijs

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

2 Damesfauteuils
Resultaat: 50 EUR

Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U

Theetafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U

Notenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 5 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G

2 Notenhouten tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U

Indisch plantentafeltje
Resultaat: 15 EUR

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

3 Tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Resultaat: 15 EUR

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Bank
Resultaat: 150 EUR

Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G

6 Boeren knopstoelen
Resultaat: 50 EUR

Zes massief eikenhouten boeren knopstoelen met gevlochten rieten zittingen midden 20e eeuw. Stoelen en zittingen zijn in goede staat 106x48x38cm. Cond.: G

Gangloper
Resultaat: 50 EUR

Lange Perzische gangloper 325x82cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 313x212
Resultaat: 35 EUR

Groot Perzisch tapijt 313x212cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed 230x162cm. Cond.: G