Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G
Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G
Grote sierschotel van de Porseleyne fles 30-er jaren Holland. Delft keramiek "Letter J T.K.O. 464 CM". 5xø36cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.
Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G
Delfts blauw bord. Handbeschilderd met bloemen 1972. Bord was een herinneringsbord van aannemersmaatschappij P. Bot en Zoon BV. Heerhugowaard 27 november 1912 Cond.: G ø30cm.
2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U
3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen 18x9x9cm. en 20x9x7cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen, 1 deksel gelijmd 32x14x10cm. Cond.: R
Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U
Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.
Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G