Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen Dresden porselein
Geen vanafprijs

Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U

2 Bloempotten
Resultaat: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

Doos aardewerk/porselein
Resultaat: 10 EUR

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos Maastricht aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Delftsblauwe knobbelvaas
Resultaat: 25 EUR

Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G

Delfts blauwe schotel
Geen vanafprijs

Grote sierschotel van de Porseleyne fles 30-er jaren Holland. Delft keramiek "Letter J T.K.O. 464 CM". 5xø36cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Bisquit engel
Resultaat: 30 EUR

2 Delen Engels porselein. 1x Wit bisquit porseleinen bloembakje met op de voorgrond een edelman met een duif in de hand, midden 20e eeuw H.: 15,5cm. 1x Bisquit porseleinen hangende puto 2e helft 20e e...

Doos aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Delfts blauw bord
Geen vanafprijs

Delfts blauw bord. Handbeschilderd met bloemen 1972. Bord was een herinneringsbord van aannemersmaatschappij P. Bot en Zoon BV. Heerhugowaard 27 november 1912 Cond.: G ø30cm.

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

Fruittester
Resultaat: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

Val Saint Lambert schaal
Geen vanafprijs

Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U

9 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

Kaststelletje
Geen vanafprijs

3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen 18x9x9cm. en 20x9x7cm. Cond.: G

Kaststelletje
Resultaat: 45 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen, 1 deksel gelijmd 32x14x10cm. Cond.: R

Dekselpot Delfts blauw
Geen vanafprijs

Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U

Porseleinen inktpotje
Geen vanafprijs

Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.

Copier vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Geen vanafprijs

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G