Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven 50-er jaren
Resultaat: 20 EUR

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Aquarel
Resultaat: 5 EUR

J. van de Linde, aquarel op papier, La Serre La Begonie 60x45cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 225 EUR

Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R

Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G

Litho Nr. 21/50
Geen vanafprijs

Vanderbrugh Nr. 21/50 1959, litho op papier, abstracte compositie 37x55cm. Cond.: G

Eenden boven het water
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G

3 Portretten op board
Geen vanafprijs

3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G

Portret in lijst
Geen vanafprijs

Studie J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, portret van een vrouw 35x42cm. Cond.: G

Naakt in lijst
Resultaat: 30 EUR

J. van Santen, olieverf op paneel, liggend naakt 54x32cm. Cond.: G

T. Kempers, watermolen
Geen vanafprijs

T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G

Aquarel met fles en fruit
Resultaat: 20 EUR

Gesigneerd Jac. K.31 (Jac. Koeman?), aquarel op papier, stilleven met glas en fruit 34x44cm. Cond.: G

Monogram Y.D.F., flanerende dames
Resultaat: 30 EUR

Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U

B. Kusecki '85, rabbijn
Resultaat: 80 EUR

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Startprijs 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Crawford
Resultaat: 10 EUR

Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U

Tara, vrouwelijk naakt
Resultaat: 5 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

Monogram V.B.
Startprijs 10 EUR

Monogram V.B., litho op papier, vrouw en meisje in Hindelooper dracht 22x30cm. Cond.: G

Monogram K. 20-10-'76, Spaans landschap
Startprijs 10 EUR

Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U

Landkaart Overijssel
Resultaat: 15 EUR

Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M

2 Aquarellen H.K., vazen
Startprijs 15 EUR

2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G

1 Knipsel
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd knipsel van een jager begin 20e eeuw. Duitsland 12x20cm. Cond.: U

Theo Ros, eigendruk
Resultaat: 15 EUR

Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U

Ingrid van Bergen
Resultaat: 15 EUR

Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U