Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G
Vanderbrugh Nr. 21/50 1959, litho op papier, abstracte compositie 37x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G
3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G
Studie J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, portret van een vrouw 35x42cm. Cond.: G
T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Jac. K.31 (Jac. Koeman?), aquarel op papier, stilleven met glas en fruit 34x44cm. Cond.: G
Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U
B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G
Monogram V.B., litho op papier, vrouw en meisje in Hindelooper dracht 22x30cm. Cond.: G
Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U
Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M
2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd knipsel van een jager begin 20e eeuw. Duitsland 12x20cm. Cond.: U
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U
Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U