Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R
Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U
Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G
Afrikaans ebben houten figuur. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U
Bronzen Aziatische danseres spelend op een fluit 20e eeuw 15x7x4cm. Cond.: G
Grote houtsculptuur, 2e helft 20e eeuw, inboorling met kind op de arm.Min.wormgaatjes. H.97 cm.
Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U
Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G
Antieke bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw 13x10x4,5cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G
Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.