Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pronkvaasje ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Startprijs 15 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Ebbenhouten beeld
Resultaat: 15 EUR

Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Resultaat: 15 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Antiek beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R

3 Beelden
Startprijs 15 EUR

Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Resultaat: 19 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Houten beeld, 2 tijgers
Startprijs 15 EUR

Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans ebben houten figuur. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U

Bronzen briefgewicht
Startprijs 20 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Startprijs 20 EUR

Drie grote houten figuren Afrika etc. 48-57cm. Cond.: G

Bronzen Boedha
Startprijs 20 EUR

Bronzen Aziatische danseres spelend op een fluit 20e eeuw 15x7x4cm. Cond.: G

Sculptuur hout
Startprijs 20 EUR

Grote houtsculptuur, 2e helft 20e eeuw, inboorling met kind op de arm.Min.wormgaatjes. H.97 cm.

Houten beeld, Maria met jezus
Startprijs 20 EUR

Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Startprijs 25 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Balinese buste
Startprijs 25 EUR

Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G

Beeld, Balinese vrouw
Resultaat: 40 EUR

Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U

Houten mariabeeld Ttox
Startprijs 25 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

2 Balinese beelden
Startprijs 30 EUR

Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Startprijs 30 EUR

Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U

Indonesisch houtsnijwerk
Resultaat: 30 EUR

Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Startprijs 30 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw 13x10x4,5cm. Cond.: G

Houten beeld + kaarsenhouder
Startprijs 30 EUR

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G

Beeld Maria
Startprijs 30 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.