Koningsketting, D'Orata , L.51 cm., ø 11 mm., staal verguld, 81.6 gr.
Ketting zilver 925/000 waaraan een hanger bezet met blauwtopaas, zirkonia en parel. L 41-46 cm., hanger 16x19mm., ca.9.1 gr.
Oorstekers sterling zilver 925/000 bezet met blauwe en witte kristallen, witte parels.
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G
Vanderbrugh Nr. 21/50 1959, litho op papier, abstracte compositie 37x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G
3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G
Studie J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, portret van een vrouw 35x42cm. Cond.: G
T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Jac. K.31 (Jac. Koeman?), aquarel op papier, stilleven met glas en fruit 34x44cm. Cond.: G