Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Piet Groen
Startprijs 200 EUR

Piet Groen (1886 - 1964 Rotterdam), houtskool op papier, "Oorlogsleed" 38x59cm. Cond.: G

Gesigneerd Neffkens
Startprijs 100 EUR

Neffkens 1952, aquarel op papier, stilleven met zilveren kan 33,5x42,5cm.

J. Borg, Dordrecht
Startprijs 250 EUR

J. Borg ca. 1920, olieverf op linnen, bomkade te Dordrecht , 50x70cm. Cond.: G

Ed Karsen
Startprijs 600 EUR

Eduard Karsen (1860 - 1941 Amsterdam), olieverf op linnen, "Tentenkamp" 55x38cm. Cond.: G

Balinese schone
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Bali 50-er jaren, olieverf op linnen, Balinese schone (scheurtje) 40x50cm. Cond.: G

Bisson
Startprijs 100 EUR

Bisson 20e eeuw(Franse school), aquarel op papier, Ventië 26x33cm. Cond.: G

Clement Bezemer
Startprijs 275 EUR

Clement Bezemer (Zwijdrecht 1910 -), leerling van Cor Noltee, stilleven met bloemen, olieverf op linnen, 70x60cm. Cond.: U

J. Surie
Startprijs 400 EUR

Gesigneerd Jacoba Surie (UV lamp getest), olieverf op linnen, stilleven met keramiek 50x60cm. Cond.: G

Aquarel, Ineke
Startprijs 80 EUR

Ineke 14-10-90, aquarel op papier, paddestoelen 62x41cm. Cond.: G

Louis Boermeester
Startprijs 500 EUR

Louis Boermeester (1908 Amsterdam), pastel op papier, vechtende Romeinen 38x27cm. Cond.: G

Toon Hermans
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U

Schilderij, Franc
Startprijs 125 EUR

Franc (Franse of Belgische school) 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans landschap 48x35cm. Cond.: G

J. van Kregten
Startprijs 20 EUR

Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G

Grafiek
Startprijs 30 EUR

Grafiek 2e helft 20e eeuw, oeverlandschap, granolitografie, links onder gemonogr.MFL, 32x50 cm.

J. Brandini
Startprijs 30 EUR

J. Brandini begin 20e eeuw, olieverf op linnen, bospad met bomenlaan 50x70cm. Cond.: G

R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 150 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U

R. Habraken, man op motor
Startprijs 250 EUR

Ronald Habraken, gemengde techniek (foto met acrylverf), motorrijder in Amsterdam 140x100cm. Cond.: U

Carel Jacobus Behr
Startprijs 1.250 EUR

Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U

H. v. Leeuwen
Startprijs 375 EUR

H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G

Fredrik Engel
Startprijs 475 EUR

Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G

Wijnands
Resultaat: 450 EUR

J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G

Corneille, litho
Resultaat: 800 EUR

Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G

Nune Aghbalyan
Startprijs 700 EUR

Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U

Lilit
Startprijs 700 EUR

Teryan Lilit 21e eeuw, Russische school, zijde schilderij, stadsgezicht 70x90cm. Cond.: U