Nan Dam ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 27x40cm. Cond.: G
Monogram S.M. '98, olieverf op linnen, heilige Fransicus 19e eeuw 27x18cm. Cond.: U
Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, goauche op papier, ezels op het strand 30x21cm. Cond.: G
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U
2x Portratz/helmut 20e eeuw Frankfurt, etsen op papier, vliegen en wijnglas 19x23cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G
B. Essers (Baarn 1914 - ), ets op papier Nr. 32, surrealistische voorstelling van jongen op kip 10x14cm.
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G
Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met bloesemboom 40x80cm. Cond.: G
Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U
8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G
Limpert Johann Heinrich (1858 - 1938 Duitsland), Hollands landschap met molens en koeien bij boer 4568cm. Cond.: U
S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G
J. van Slogteren ca. 1920, olieverf op linnen, heidegezicht Veluwe 50x70cm. Cond.: G
J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G