Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Nan Dam
Startprijs 90 EUR

Nan Dam ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 27x40cm. Cond.: G

Schilderij, heilige Fransiscus
Startprijs 150 EUR

Monogram S.M. '98, olieverf op linnen, heilige Fransicus 19e eeuw 27x18cm. Cond.: U

Landkaart Bredevoort
Startprijs 60 EUR

Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R

Aquarel, ezels
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, goauche op papier, ezels op het strand 30x21cm. Cond.: G

Monogram
Resultaat: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Jan Cossaar, kerkinterieur
Resultaat: 300 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U

2 Etsen, vliegen
Startprijs 100 EUR

2x Portratz/helmut 20e eeuw Frankfurt, etsen op papier, vliegen en wijnglas 19x23cm. Cond.: U

2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR

2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G

Hongaarse school, paarden
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G

B. Essers, ets
Resultaat: 25 EUR

B. Essers (Baarn 1914 - ), ets op papier Nr. 32, surrealistische voorstelling van jongen op kip 10x14cm.

Arnout van Gilst
Resultaat: 400 EUR

Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 2.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U

Schilderij, man met pijp
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U

Ongesigneerd, bloesemboom
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met bloesemboom 40x80cm. Cond.: G

Ben Viegers
Startprijs 800 EUR

Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U

8 Plaatjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G

Schilderij, koeien en molen
Startprijs 800 EUR

Limpert Johann Heinrich (1858 - 1938 Duitsland), Hollands landschap met molens en koeien bij boer 4568cm. Cond.: U

S. Raul, dame op ezel
Resultaat: 100 EUR

S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR

2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G

Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G

J. van Slogteren, heidelandschap
Startprijs 50 EUR

J. van Slogteren ca. 1920, olieverf op linnen, heidegezicht Veluwe 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, herder met schapen
Startprijs 140 EUR

J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G