07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Schilderij, Nan Dam 1048
Schilderij, Nan Dam
Startprijs 90 EUR
Schilderij, heilige Fransiscus 1049
Schilderij, heilige Fransiscus
Startprijs 150 EUR
Landkaart Bredevoort 1050
Landkaart Bredevoort
Startprijs 60 EUR
Aquarel, ezels 1051
Aquarel, ezels
Startprijs 50 EUR
Monogram 1052
Monogram

350 EUR

Jan Cossaar, kerkinterieur 1053
Jan Cossaar, kerkinterieur

300 EUR

2 Etsen, vliegen 1054
2 Etsen, vliegen
Startprijs 100 EUR
2 Etsen, Boris Klein 1055
2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR
Hongaarse school, paarden 1056
Hongaarse school, paarden
Startprijs 200 EUR
B. Essers, ets 1057
B. Essers, ets

25 EUR

Arnout van Gilst 1058
Arnout van Gilst

400 EUR

Schilderij 1059
Schilderij
Startprijs 40 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1060
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 2.000 EUR
Schilderij, man met pijp 1061
Schilderij, man met pijp
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, bloesemboom 1062
Ongesigneerd, bloesemboom
Startprijs 45 EUR
Ben Viegers 1063
Ben Viegers
Startprijs 800 EUR
8 Plaatjes, 18e eeuw 1064
8 Plaatjes, 18e eeuw

60 EUR

Schilderij, koeien en molen 1065
Schilderij, koeien en molen
Startprijs 800 EUR
S. Raul, dame op ezel 1066
S. Raul, dame op ezel

100 EUR

Schilderij, schapen 1067
Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR
2 Etsen, Boris Klein 1068
2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR
Genrestuk, afscheidnemend gezelschap 1069
Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR
J. van Slogteren, heidelandschap 1070
J. van Slogteren, heidelandschap
Startprijs 50 EUR
Schilderij, herder met schapen 1071
Schilderij, herder met schapen
Startprijs 140 EUR