Memory ring WG 585/000 met briljant ca. 0.20 crt., ø54, ca. 1.8 gr.
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moederfiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren brandewijnkom uit 1895, rijkelijk geciseleerd. 835/000 ca. 66gr. ø8cm. Cond.: U
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vingerhoed 835/000 ca. 3gr. Cond.: G
Antieke bijbel uit 1870 "Het Nieuwe Testament" met zilveren slot. 15,5x11x5cm. Cond.: G
Zeer fraaie zilveren dienschaal op pootjes met half opengewerkte rand, voorzien van twee handgrepen. 925/000 ca. 628gr. 7,5x38x20cm. Cond.: U
Antieke bijbel uit 1848 met twee zilveren sloten in prima staat. 14,5x10x7cm.
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Zilveren knottenkistje, voorzien van gedreven florale motieven 835/000 ca. 126gr. 4x8x5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U
Slavenarmband GG 585/000 licht bol breedte 10.7 mm.ø ,5.5x6 cm.17.9 gr.
Omega ketting, 1 kant WG 585/000 andere kant GG 585/000. L.44 cm. ca. 7.4 gr.
Hanger RG585/000 bezet met een zeer fijne melkopaal cabochon met intensieve kleur,25x20x9, ø1.5mm.,L.46 mm.,rondom bezet met pareltjes. 13.7 gr.