Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren hengselmand
Startprijs 720 EUR

Zeer fraai ajourgezaagde zilveren hengselmand op voet 925/000 ca. 765gr. 12x32x20cm. Cond.: U

5 Horloges
Resultaat: 90 EUR

Vijf diverse zakhorloges o.a; 1x Vestzak horloge 19e eeuw, snek, zilver. 2x Nikkelen vestzakhorloge Remontair ca. 1900. 2x Zilveren vestzakhorloge waarvan 1x Remontair ca. 1900 en 1x sleutelopwinding ...

Heren zakhorloge GG
Resultaat: 610 EUR

Heren savonet kroonzakhorloge GG 585/000, chronometre repetition, met secondenaanduiding. (uurwerk moet nagekeken worden).

5 Zilveren horloges
Resultaat: 30 EUR

Kavel van vijf zilveren horloges, allen defect.

Gouden horloge
Startprijs 290 EUR

Zakhorloge GG 585/000 , glas en sleutel ontbreken, achterkant met beschildering.

2 Zilv. zakhorloges
Resultaat: 45 EUR

2 Zilveren zakhorloges. Defect.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.

2 Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang en Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.

8ct. Gouden vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Gouden vestzakhorloge 8 krt. (double) ca. 1900, cilindergang.

Engels zilveren zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Engels zilveren zakhorloge ca. 1860, ankergang, sec. wijzer ontbreekt. Incl sleutel,Parsons & Son Bristol

Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Zilveren dameszakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Gouden horloge
Startprijs 220 EUR

Zakhorloge GG 585/000, glas en sleutel ontbreken.

Diverse horloges
Resultaat: 20 EUR

Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M

Gouden horloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.

Zilveren onderscheiding
Startprijs 70 EUR

Nederlandse onderscheiding in etui met zilveren kroontje en basement Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 180 EUR

Mooi zilveren Wilkens roomstel op vier pootjes met vergulde binnenzijde 835/000 ca. 178gr. H.: 8cm. Cond.: U

Zilveren pillendoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.

Hollands zilveren natfruitschep
Startprijs 175 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U

Zilveren grote lepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U

Zilveren mandje
Startprijs 100 EUR

Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Startprijs 140 EUR

Twee sterling zilveren strooiers 925/000 ca. 190gr. H.: 11cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Zes Hollands zilveren theelepeltjes ca. 66gr. Cond.: U

Zilv. sigarettendoos
Resultaat: 80 EUR

Zilveren doosje 835/000 3x13x9cm. Cond.: U

Hollands zilveren taartschep
Startprijs 200 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren handgegraveerde taartschep. MT: VdB JFJ van den Broek Amsterdam, Delft 1899-1921. 835/000 ca. 108gr. 28cm. Cond.: U