Zeer fraai ajourgezaagde zilveren hengselmand op voet 925/000 ca. 765gr. 12x32x20cm. Cond.: U
Zakhorloge GG 585/000 , glas en sleutel ontbreken, achterkant met beschildering.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang en Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Gouden vestzakhorloge 8 krt. (double) ca. 1900, cilindergang.
Engels zilveren zakhorloge ca. 1860, ankergang, sec. wijzer ontbreekt. Incl sleutel,Parsons & Son Bristol
Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M
Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.
Nederlandse onderscheiding in etui met zilveren kroontje en basement Cond.: U
Mooi zilveren Wilkens roomstel op vier pootjes met vergulde binnenzijde 835/000 ca. 178gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers 925/000 ca. 190gr. H.: 11cm. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren handgegraveerde taartschep. MT: VdB JFJ van den Broek Amsterdam, Delft 1899-1921. 835/000 ca. 108gr. 28cm. Cond.: U