08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Staande klok. Julius Kaufmann 2951
Staande klok. Julius Kaufmann

6.000 EUR

Koningsketting GG/RG/WG 118
Koningsketting GG/RG/WG

2.400 EUR

Commode ca. 1800, notenhout 3104
Commode ca. 1800, notenhout

2.150 EUR

Stijve armband GG 3
Stijve armband GG

2.005 EUR

Vuurvergulde empire pendule 2957
Vuurvergulde empire pendule

1.800 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier 1386
Jan te Wierik, acryl op papier

1.750 EUR

Wortelnoten kabinet 3125
Wortelnoten kabinet

1.750 EUR

Armband GG, 8 schakels 1
Armband GG, 8 schakels

1.250 EUR

Chinees jade figuur 4035
Chinees jade figuur

1.250 EUR

Chinees jade figuur 4036
Chinees jade figuur

1.250 EUR

Armband GG, 10 schakels 4
Armband GG, 10 schakels

1.100 EUR

Kapitale kussenkast, teakhout 3100
Kapitale kussenkast, teakhout

1.000 EUR

Kavel divers goud 600
Kavel divers goud

950 EUR

Aquarel, Tony Offermans 1009
Aquarel, Tony Offermans

950 EUR

Louis Seize pendule 2954
Louis Seize pendule

940 EUR

Ikoon 1038
Ikoon

900 EUR

Duitse staande klok 2958
Duitse staande klok

900 EUR

Eikenhouten uittrektafel 3114
Eikenhouten uittrektafel

900 EUR

Eiken kabinet 3103
Eiken kabinet

850 EUR

Smaragd brilj.oorstekers 286
Smaragd brilj.oorstekers

800 EUR

De Buck 1233
De Buck

800 EUR

D. Meelis, bloemstilleven 1266
D. Meelis, bloemstilleven

800 EUR

Westminster tafelklok 2952
Westminster tafelklok

800 EUR

Engelse mahonie 2-deurskast 3133
Engelse mahonie 2-deurskast

800 EUR