Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Meissen deksel/siervaas 4103
Meissen deksel/siervaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kaststel 4127
Chinees porseleinen kaststel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese vaas met draken 4133
Chinese vaas met draken

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3-Delig Meissen kaststel 4107
3-Delig Meissen kaststel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen trekpotje 4548
Chinees porseleinen trekpotje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Servies Calyx Ware Wedgwood 4436
Servies Calyx Ware Wedgwood

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Rosenthal figuur 4101
Rosenthal figuur

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kraagvaas, China 4126
Kraagvaas, China

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 4119
Rosenthal servies

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
9 Diepe borden 4675
9 Diepe borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tableau met Oosters figuur 4106
Tableau met Oosters figuur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, 19e eeuw 4491
Chinese dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wit borstbeeld, dame 4124
Wit borstbeeld, dame

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Lalique asbak 4308
Lalique asbak

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, 19e eeuw 4532
Chinese dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vaas keramiek 4632
Vaas keramiek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tegeltableau, bloemen 4227
Tegeltableau, bloemen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
4 Chinese kopjes 4408
4 Chinese kopjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen 4418
2 Chinese dekselvazen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Meissen porseleinen lamp 4114
Meissen porseleinen lamp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese kom, visjes 4534
Chinese kom, visjes

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, 19e eeuw 4149
Chinese gemberpot, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ivoren spelletje 4353
Ivoren spelletje

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 18e eeuw 4148
2 Chinese borden 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR