Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden munt, Mexico 1959 2806
Gouden munt, Mexico 1959

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden munt, Mexico 1959 2815
Gouden munt, Mexico 1959

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Gouden 20 Mark uit 1874 2801
Gouden 20 Mark uit 1874

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden 10G uit 1912 2803
Gouden 10G uit 1912

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Gouden 10 Gulden 1877 2804
Gouden 10 Gulden 1877

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Gouden 10G uit 1913 2807
Gouden 10G uit 1913

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Gouden postzegel 2808
Gouden postzegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden 5G 1912 2805
Gouden 5G 1912

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Penning GG, Barcelona 2814
Penning GG, Barcelona

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden Trient 2816
Gouden Trient

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Ducaton 1794 2813
Ducaton 1794

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden munt, 1 dukaat 1963 2810
Gouden munt, 1 dukaat 1963

Resultaat:

71 EUR

Verkocht
Zilveren munt 1636 2800
Zilveren munt 1636

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren munten Olympiade 2861
Zilveren munten Olympiade

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren munten Olympiade 2862
Zilveren munten Olympiade

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Divers briefgeld 2817
Divers briefgeld

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
8 Div. bronzen munten 2802
8 Div. bronzen munten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
10 Stuiverstuk 1782 2821
10 Stuiverstuk 1782

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
8 Zilv. munten en broche 2809
8 Zilv. munten en broche

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 VOC Duiten, 18e eeuw 2835
7 VOC Duiten, 18e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
1 Gulden 1737 2855
1 Gulden 1737

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
35 Munten 1 gulden 1954-1992 2847
35 Munten 1 gulden 1954-1992

Resultaat:

24 EUR

Verkocht
Papua New Guinea 1975 2819
Papua New Guinea 1975

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren 25G Ned. Antillen 2860
Zilveren 25G Ned. Antillen

Resultaat:

18 EUR